Başvurular

Horoz Lojistik Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Horoz Lojistik Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri, kamu ve özel başvuru bölümümüzde Horoz Lojistik Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri nasıl yapılır bilgi verelim istedik. Horoz Lojistik Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri ile alakalı bilgiler yazımızın içinde.. 

Horoz Lojistik Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Horoz Lojistik Kargo Saat Kaçta Açılıyor, Kapanıyor?

Horoz Lojistik ve Kargo, 1942 senesinde kurulmuş olan lojistik sektöründeki önder şirketlerden biridir. Lojistik sektöründe ülkemizde hizmet veren ilk kuruluş olan Horoz Lojistik, 105 ülkede, 601 noktada entegre kargo ve lojistik çözümler üretmektedir. Horoz Holding, ana faaliyet konusu olan lojistik hizmetler alanında iki büyük şirketiyle faaliyet gösteriyor; Horoz Lojistik, Yurtiçi Komple Taşıma, Depolama ve Dağıtım, Uluslararası Karayolu ve Demiryolu Taşımacılığı hizmetleri sunuyor. Horoz Bolloré Logistics ise, Denizyolu-Havayolu Forwarding, Konteyner Dahili Taşımacılık ve Proje Kargo Taşımacılığı alanlarında üyelerine hizmet vermekte. Peki Horoz Lojistik şubeleri sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Horoz Lojistik çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında bulunmaktadır.

Horoz Lojistik Kargo Çalışma ve Açılış Kapanış Saatleri 2021

Horoz Lojistk şubeleri sabah saat 08:00’de açılmakta ve akşam saat 19:00’da kapanmaktadır. Ayrıca şubeler saat 12:00 ile 13:00 saatleri içinde da 1 saat boyunca öğle arası sebebiyle kapalıdır. Horoz Lojistik çalışma saatleri ile ilgili sık sorulan sorular ve yanıtları ise aşağıda bulunmaktadır.

Horoz Lojistik Sabah Saat Kaçta Açılıyor : Horoz Lojistik sabah saat 08:00’de açılmaktadır.

Horoz Lojistik Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Horoz Lojistik şubeleri akşam saat 19:00’a kadar açıktır.

Horoz Lojistik Öğle Arası Tatili Ne Zaman : Horoz Lojistik şubeleri saat 12:00 ile 13:00 içinde öğle arası tatili sebebiyle kapalıdır.

Horoz Lojistik Dağıtım Saatleri : Horoz Lojistik sabah saat 08:00‘den bu yana kargo teslimatı yapmakta ve bu teslimat akşam saat 21:00‘e kadar sürdürmektedir.

Horoz Lojistik Hafta Sonu Açık Mı / Çalışıyor Mu :Horoz Lojistik hafta içi her gün ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ) ve hafta sonu da yalnızca Cumartesi günleri hizmet vermektedir. Pazar günlerinde ise kapalıdır. Cumartesi günleri de tıpkı hafta içi olduğu gibi standart çalışma saatleri içinde hizmet sunar.

Horoz Lojistik Bayramda Açık Mı / Kapalı Mı : Horoz Lojistik şubeleri Kurban Bayramı ve Ramazan Bayramı gibi dini bayramlarda ve 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde kapalıdır. Arefe gününde ise öğleye kadar hizmet vermektedir. Bu makalemizde Horoz Lojistik çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler verdik.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu