Müşteri Hizmetleri

Horoz Lojistik Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Horoz Lojistik Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Horoz Lojistik Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Horoz Lojistik Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Horoz Lojistik Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Horoz Lojistik

Horoz Lojistik, yurt içi veya yurt dışı kargo hizmetlerinin en mühim şifrketi olarak müşterilerin karşısında çıkar. Lojistik alanında Türkiye’nin devi olan bu firma kapılarını dünyaveya açmıştır. Her durumda kargo alanında bireylerin bir numara olarak tercih ettiği firmadır.

Özellikle internetin insan hayatına girmesi ile birlikte lojistik firmaları da önem kazanmıştır. Çünkü internet ağı aracılığıyla insanlar tüm dünya çapından haberdar olmaya başlamıştır. Bu durum neticesinde da bireylerin beğenileri ışığında istedikleri ürüne ulaşma olanağı ortaya çıkmıştır. Böyle bir istek ışığında da lojistik firmalarına duyulan ihtiyaç artmıştır.

Horoz lojistik tam da teknolojinin insan hayatına yeni girmeye başladı zamanda kurulmuştur. Yaptığı her adımda teknolojik gelişmeleri şifrketina dâhil etmiştir. Bu durum da kısa zaman zarfında şirketin gelişmesine neden olmuştur. Bu gelişme ile birlikte Horoz lojistik dönemin dev şifrketi olarak adlandırılır.

Horoz Lojistik Tarihçesi

Horoz Lojistik şifrketi ilk kez 1942 senesinde kurulmuştur. Kurulduğu andan bu yana da kendini sürekli olarak geliştirmeyi ve genişletmeyi başarmıştır. Gaziantep’ te kurulan bu firma, teknolojinin olanaklarını hayata geçirmesi aracılığıyla bi hayli bi hayli hızlı bir büyüme göstermiştir. Günümüzde kapılarını dünyaya açmayı başaran bir firmadır.

Horoz lojistik piyasa hayatına ilk kez gübre taşıma işi ile giriş yaptı. Bu alandaki taşımacılığı kısa sürerek gözünü dünyaya çevirdi. Uluslararası Karayolu Taşımacılığı hususunda mühim adımlara imza atarak; Ortadoğu ülkelerine taşımacılık işlerini ulaştırdı. Kısa sürede sonra da yönünü Avrupa’ ya döndü. Avrupa’da da karayolu taşımacılığı alanında adından söz ettirmeye başladı.

Horoz Lojistik 2000’li senelera gelindiğinde kendi şifrketi için bi hayli büyük bir adım atmayı başardı. Uluslararası deniz ve hava yolu şirketleri ile anlaşma imzalayarak; bu alanlarda da kendini göstermeye başladı. Bunun yanında kısa zaman zarfında dünya çapında adından söz ettiren bir firma haline dönüştü.

Horoz Lojistik Hakkında Bilgi

Horoz Lojistik şifrketi, dünyaya açılması ardından 5 kıtada varlığına devam eder. Günümüzde 105 ülkeye sağladığı lojistik hizmeti aracılığıyla Türkiye’nin devi olma yolunda emin adımlarla bir ilerleme içerisine girmiştir.

Horoz Lojistik’in müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarası, genel merkezin iletişim bilgileri ve iletişim formu bulunmaktadır. bu iletişim bilgilerinden Horoz Lojistik ile iletişime geçebilir ve yaşamış olduğunuz poblemleri iletebilirsiniz. Ayrıca yorumlar bölümünden Horoz Lojistik ile yaşamış olduğunuz poblemleri ve firma ile ilgiliki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Horoz Lojistik Çağrı Merkezi İletişim
0850 202 33 50

Horoz Lojistik Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 202 33 50

Horoz Lojistik Genel Müdürlük
Mahmutbey Mahallesi Taşocağı Yolu Özlem Sokak
Kısık Plaza Kat:1 NO:6 Bağcılar İSTANBUL
(0 212) 456 10 00
info@horoz.com.tr

Arama Kelimeleri: horoz lojistik iletişim, horoz lojistik telefon numarası, horoz lojistik müşteri hizmetleri, horoz lojistik çağrı merkezi, horoz lojistik genel müdürlük, horoz lojistik şikayet hattı, horoz lojistik mail adresi

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu