Bilgi Arşivi

Honda Jazz Saat Ayarı Nasıl Yapılır?

Honda Jazz Saat Ayarı Nasıl Yapılır?, bilgi arşivimizde Honda Jazz Saat Ayarı Nasıl Yapılır? konusunu ele aldık. Honda Jazz Saat Ayarı Nasıl Yapılır? ile araştırılan tüm yanıtlar makalemizde..

Honda Jazz Saat Ayarı Nasıl Yapılır?

Honda Jazz Saat Ayarı Nasıl Yapılır?

Öncelikle aracınızın kontağını açık konuma getirin. Daha sonra CD/AUX tuşunun altında bulunan müzik düğmesine hemen yanında clock yazan tuşa ikaz sesi verinceye kadar basılı tutuyoruz. Uyarı sesi geldikten sonra radyomuzun üzerinde bulunan paneldeki sayılardan 6 tuşuna basarak saatimizi sıfırlıyoruz.

Saat sıfırlama işleminden sonra tekrar’dan clock yazan tuşa basılı tutup ikaz sesi gelinceye kadar parmağımızı çekmiyoruz. Uyarı sesini duyduktan sonra 4 tuşuyla saat zaman dilimini 5 tuşuyla dakika ayarladıktan sonra teyp açın.

İşlem bu kadar basit.

Honda Jazz Saat Ayarı Nasıl Yapılır Video Anlatım

Bir önceki yazımız olan Honda Jazz Aux Çıkışı Montajı başlıklı makalemizde Honda Jazz Aux Bluetooth, Honda Jazz Aux Çıkışı Montajı ve Honda Jazz Aux girşi nerede? ile ilgili bilgiler verilmektedir.

Hareket Halindeyken, Sürücü Bayılırsa Ne Yaparsın?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz aracın içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız böyle bir anı yaşamazsınız ama yine de bilmekte yarar var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu