Bilgi Arşivi

Honda Jazz Aux Çıkışı Montajı

Honda Jazz Aux Çıkışı Montajı, bilgi arşivimizde Honda Jazz Aux Çıkışı Montajı konusunu ele aldık. Honda Jazz Aux Çıkışı Montajı ile araştırılan tüm yanıtlar makalemizde..

Honda Jazz Aux Çıkışı Montajı

Honda Jazz aracı bulunanlar için aux uygulamasını nasıl yapacağınıza dair hem yazılı hemde video anlatımlı olarak makale içinde detyalara varabilirsiniz.

Öcelikle şunu belirtmek istedikki eğer önceden bu tarz uygulamalarda bulunmadınız yada bu konularda bilgi sahibi değilseniz çevrenizde bulunan oto elektrikçilere giderek yaptırabilirsiniz. Lakin bu işlerdminimum çok anlayanlar rahatlıkla aux işlemini araçlarına uygulayabilirler.

Yapılması Gerkenler;

Video’da göreceğiniz Honda Jazz aracınız da üzerinde teyp ve diğer kontrol düğmelerinin olduğu panelin alt bölümünde bulunan vidalarını söktükten sonra paneli tırnaklarını kırmadan sağa, sola ve yukarıya doğru oynatarak çıkarmalısınız. Paneli çıkardıktan sonra panelin arka bölümünde bulunan yeşil sokete işlem yapılacaktır. Video’da göreceğiniz uygulama Honda Jazz 2006 Elite Model‘dir.

Honda Jazz Aux Girişi Montajı Nasıl Yapılır?
Honda Jazz Aux Girişi Montajı Nasıl Yapılır?

Arka bölümde bulunan yeşil sokette bulunan 1 ve 2. beyaz bir kısa devreyle uygulayabilirsiniz. Diğerine direkt jakı bağlayabilirsiniz. Diğer uçlar ise Sağ uç 3. nolu pin, orta 4. nolu pin, sol ses girişi 5 nolu pin’e uygulayabilirsiniz.

Bu uygulamayı gerçekleştirdikten sonra teyp ekranında aux aktif bir biçimde görebileceksiniz. CD/AUX yazan tuşa tıklamanızla birlikte devreye girecektir. Bu uygulamaları bitirdiğınızda Honda Jazz Aux Çıkışı Montajı tamamlanmış olacaktır.

Honda Jazz Aux Çıkışı Montajı Detaylı Video Anlatım

Bir önceki yazımız olan En Sık Rastlanan Araba Arızaları ve Çözümleri başlıklı makalemizde En fazla rastlanan araç poblemleri, En Sık Rastlanan Araba Arızaları ve Çözümleri ve Sıklıkla rastlanan araç arızaları nelerdir? ile ilgili bilgiler verilmektedir.

Hareket Halindeyken, Sürücü Bayılırsa Ne Yaparsın?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz aracın içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız böyle bir anı yaşamazsınız ama yine de bilmekte yarar var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu