Müşteri Hizmetleri

Honda Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Honda Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Honda Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Honda Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Honda Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Honda, Japonya merkezli olarak 1948 senesinde kurulan bir otomotiv şifrketidır. Honda ilk kurulduğu zamanlarda yalnızca motosiklet üretimi yaparken, bir zaman sonra otomobil, su motorları, robot, güç ekipmanları gibi sektörlerde de faaliyet göstermeye başlamış bir firmadır. Dünya çapında bi hayli tanınan bir firma olan Honda; yurdumuzda de bir çok kişi aracılığıyla kullanılmakta; özellikle Honda Civic modeli satış rekorları kırmıştır.

Yurdumuzda yalnızca araba ve motosiklet alanlarında ürün satışı gerçekleştiren Honda’nın araç modelleri şu biçimdedir; Jazz, Yeni Civic Hatchback, Yeni Civic Sedan, Honda HR-V, CR-V, Activa S, Spacy Alpha, PCX 125, PCX 150, Forza ABS, NC 750D Integra, CB 125 ACE, CB 125E, CBF 150.

Honda’nın 0212’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Honda modelleri ile ilgili detaylı bilgi alabilir, size en yakın satış ve Honda Yetkili Servis noktası ile ilgili bilgi alabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Honda Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 234 66 32

Arama Kelimeleri: honda iletişim bilgileri, honda telefon no, honda irtibat tel, honda canlı destek, honda müşteri temsilcisi, honda şikayet hattı, honda yetkili servis numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu