Gündem

HONDA 2023 YILI ENGELLI ARAÇ FIYATLARI – ÖTV MUAFIYETLI HONDA FIYATLARI GÜNCEL

HONDA 2021 YILI ENGELLI ARAÇ FIYATLARI – ÖTV MUAFIYETLI HONDA FIYATLARI GÜNCEL, araba bilgisi bölümünde HONDA 2021 YILI ENGELLI ARAÇ FIYATLARI – ÖTV MUAFIYETLI HONDA FIYATLARI ile ilgili bilgi aktaracağız. HONDA 2021 YILI ENGELLI ARAÇ FIYATLARI – ÖTV MUAFIYETLI HONDA FIYATLARI ile merak edilen tüm ayrıntılar yazımızda..

HONDA 2021 YILI ENGELLI ARAÇ FIYATLARI – ÖTV MUAFIYETLI HONDA FIYATLARI

Yılın en iyi markalarından biri olarak piyasada satışa sunulan Honda modelleri, ÖTV muafiyetiyle satın alabileceğiniz yasal limitler içindeki sıfır araçların satışına devam edilmektedir. Bilhassa Honda Civic ve Honda Jazz modelleri için geçerli olacak ÖTV muafiyetiyle satışa sunulan modellerin güncel fiyat aralıklarını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.

Sıfır araç fiyat aralıklarında yaşanan bi hayli hızlı artıştan dolayı bir çok marka, yasal sınır olan 330.800 TL’nin altında kalan birkaç modelini yalnızca ÖTV muafiyetiyle satışa sunmaya başladı. Çoğu araç bu yasal sınırın üzerinde olduğu için artık engelli araç alımında satın alamamaktasınız. Bundan dolayı da Honda marka bir engelli araç satın almak isteyenler için sunulan yalnızca iki model kalmıştır. İşte, detaylar…

2021 Honda ÖTV Muafiyetli Sıfır Engelli Araç Fiyatları

  • Civic Sedan 1.6L Benzin Otomatik Elegance: 142.844 TL
  • Civic Sedan 1.6L ECO Otomatik Elegance: 145.339 TL
  • Civic Sedan 1.6L ECO Otomatik Executive: 155.697 TL
  • Jazz 1.5L i-MMD Hybrid Otomatik Executive: 145.951 TL
  • Jazz 1.5L i-MMD Hybrid Otomatik Crosstar Executive: 150.659 TL

Honda marka ÖTV muafiyetli bir engelli araç satın almak isteyenler için Honda, yalnızca Civic Sedan ve Honda Jazz modelinin bazı versiyonlarını satışa sağlamaktadır. Honda CR-V ve Civic Hatchback modelleri ise yasal sınır olan 330.800 TL’nin üzerinde bir fiyat listesine sahip oldukları için bu araçlarda ÖTV muafiyeti bulunmamaktadır.

ÖTV muafiyetiyle satın alabileceğiniz üç tane Civic Sedan modeli bulunmaktadır. Sadece benzinli veya ECO LPG’li alabileceğiniz bu araç tam otomatik 7 ileri DSG sistemiyle satışa sunulmaktadır. Yılın en fazla tercih edilen araçlarından biri olması yönünden ÖTV muafiyetiyle de alabileceğiniz en güzel araçlardan biridir.

Siz de yukarıda gösterilen Honda modellerinden birine ÖTV muafiyetiyle sahip olmak ve araçları yakında zamandan görerek teknik ve donanım detaylarını yakında zamandan görmek için Honda bayilerine uğrayabilirsiniz.

#gallery-1 {
margin: auto;
}
#gallery-1 .gallery-item {
float: left;
margin-top: 10px;
text-align: center;
width: 33%;
}
#gallery-1 img {
border: 2px solid #cfcfcf;
}
#gallery-1 .gallery-caption {
margin-left: 0;
}
/* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php */

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu