Müşteri Hizmetleri

Hometech Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Hometech Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Hometech Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Hometech Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Hometech Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Hometech, bir Türk şifrketi olan Aral A.Ş. aracılığıyla 2004 senesinde kurulmuş bilgisayar şifrketidır. Ülkemizin sayılı bilgisayar üreticilerinden birisi olan Hometech, uygun fiyat politikası ve bir çok yerde tertip edilen kampanyalarla birlikte adını son haftalarda duyurmayı başarmıştır. Bilgisayar ve tablet kategorisinde ülkemizin en fazla tercih edilen üç markasından birisi olmuştur.

Hometech; Notebook, 2 in 1, Mini PC, Tablet gibi ürün gruplarından üretimler gerçekleştirip satışını yapmaktadır. Birçok yerde kampanyalı olarak ürünleri satışa sunulmaktadır. Fiyat performans ürünü olarak değerlendirilen Hometech’in müşteri tatminiyeti bi hayli iyidir.

Hometech’in 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Hometech ürünleri ile ilgili detaylı bilgi sahibi olabilir, teknik destek alabilir, size yakın satıcıyı öğrenebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz. Ayrıca teknik destek ve servise gönderdiğiniz ürünün durumu ile ilgili aşağıdaki bağlantı üzerinden yardım alabilirsiniz.

Hometech Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 622 77 20

Hometech Teknik Destek

Arama Kelimeleri: hometech iletişim bilgileri, hometech telefon no, hometech irtibat tel, hometech canlı destek, hometech müşteri temsilcisi, hometech şikayet hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu