Bilgi Arşivi

H&M İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

H&M İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde H&M İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. H&M İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

H&M İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

H&M’de çalışmak isteyen adaylara müjde. H&M bünyesine dahil olup H&M’e iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. H&M işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda H&M’in açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1947 senesinde İsveç merkezli olarak kurulan H&M, ülkeler arası perakende giyim sektöründe faaliyet göstermektedir. Erkek, kadın, genç ve çocuklara hazır giyim eşyaları üretmektedir. Kuruluşunun ilk zamanlarında yalnızca kadın elbiseleri satmaktayken 1968 yılı itibari ile erkek giyim alanına da giriş yapmıştır.

Şu anda Dünya’nın en büyük moda markalarından birisi olan H&M Dünya genelinde 116.000’den fazla çalışana sahiptir. Yıllık bazda 84 milyar TL’den fazla gelir elde eden H&M, ülkemizde 60’a yakın ve Dünya genelinde ise 3.600 satış noktası ile koleksiyonlarını milyonlara ulaştırmaktadır.

H&M İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuH&M İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

H&M İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Dünya’nın moda devlerinden bir tanesi olan H&M, markasının ihtiyaçları ışığında sürekli olarak olarak işçi alımı yapmaktadır. Çalışan adaylarına bir çok değişik kanaldan ulaşan H&M bu bağlamda iş ilanlarını tr.indeed.com adresi ve resmî web sitesi olan caree.hm.com adresi üzerinden yapmaktadır.

tr.indeed.com adresi üzerinde iş başvurunda bulunmak için güncel bir CV ile siteye üye olmanız gerekmektedir. Güncel tecrübelerinizi içeren CV ile siteye üye olup giriş yaptıktan sonra H&M adı altında bulunan çeşitli iş ilanlarından dilediğinize başvuruda bulunabilirsiniz.

Diğer bir alternatif ise career.hm.com adresine giderek ülkemizin çeşitli şehirlerinde bulunan iş ilanlarını görüntüleyebilirsiniz.

Aşağıdaki linklerden tr.indeed.com adresine gitmeden iş ilanlarını görüntüleyebilirsiniz.

H&M İş İlanları

Dünya genelindeki 3.600 satış noktası ile kariyer hedefi olan adaylara yurtdışı çalışma imkânı sunması olabilecek H&M, Dünya’nın en büyük moda firmalarından biri olmanın verdiği sorumlulukla Dünya standartlarındaki insan kaynakları politikalarını çalışanlarına sağlamaktadır.

NoPozisyonlarLokasyon
1Bağdat Caddesi – Part Time Satış Danışmanı
Kadıköy
2H&M Manavgat Novamall AVM – Part Time Satış Danışmanı
Manavgat
3H&M Business Tech – Site & Field Support
Şişli
4Manavgat Novamall AVM Görsel Düzenleme Sorumlusu
Manavgat

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu