Müşteri Hizmetleri

H&M Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

H&M Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde H&M Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. H&M Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

H&M Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

H&M çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde H&M müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden H&M şikayet hattına ulaşabilirsiniz. H&M müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

H&M yani HENNES&MAURITZ İsveç’li bir hazır giyim şifrketidır, 1947 senesinde kurulmuştur. Erkek, kadın, genç ve çocuk kategorilerinde en güncel modaya uygun ve kaliteli binlerce ürün yelpazesiyle üyelerine hizmet vermektedir. Dünya üzerinde 6000’i aşkın mağazası ve 60.000’den fazla çalışanı mevcuttur.

H&M Çağrı Merkezi Numarası

Kadın, erkek, çocuk, H&M Home ürünleriyle her yaş gurubun ve her kesimden insana hitap eden ürün çeşitliliğimiz mevcuttur. Kaliteli, şık ve spor giyim yolunda uygun fiyatlarla kıyafetlere ulaşmak artık H&M aracılığıyla kolay bir şekilde. Tasarımlarımız özgün olup sizlerin rahat edebileceği kıyafetler düşünülerek tasarlanır. Son  moda trendler yakında zamandan takip edilerek hazırlanan ürünler sizlerle. H&M şifrketi olarak aksesuarlarımız ve evleriniz için aradıklarınız da burada. Yani kısacası bu mağazaya girdiğiniz takdirde tek bir yerden tüm gereksinimlerinizi karşılayabilirsiniz. Bizim tercih edilme sebebimiz müşterilerin her zaman yanında olmamız ve kalitemizdendir. Bunların yanında yaşadığınız sıkıntılar ve poblemlerinız için çağrı merkezi müşteri temsilcilerimize varabilirsiniz.  Mağazalarımızdan veya online olarak yaptığınız tüm alışverişlerinizdeki yaşadığınız problemleri çağrı merkezi müşteri temsilcimize bağlanarak çözebilirsiniz. H&M çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

H&M Müşteri Hizmetleri Numarası

Online olarak veya mağazalarımızdan yaptığınız tüm alışverişlerinizde H&M olarak her zaman yanındayız. Dünya markası olan H&M  geri dönüşebilir ve sürdürülebilir malzemelerle kıyafetler üretmektedir. Toplumsal hassaslığımız aracılığıyla eski kıyafetlerinizi getirin 50 liralık alışverişlerinizde 10 lira kazanın. Bu uygulama aracılığıyla ormanlar zarar gelmemiş olmakta ve toplumsal hassaslık kazanmaktayız. En uygun fiyatlarla kaliteli ürünler üretiyoruz. Yaptığınız alışverişlerde değişim yapmak veya bir sıkıntınızı dile getirmek istiyorsanız 0212 315 33 00 telefon numarasını arayarak müşteri temsilcimize bağlanabilirsiniz. Yapılan görüşmelerimiz kalite standartları gereği kayıt altına alınacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Öneri, istek ve şikayetlerinizi H&M müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

H&M Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

H&M konsepti olarak en düşük fiyatlı ve kaliteli ürünler farklı ten renklerine, kültürel kökenlere, yaş aralıklarına sahip ürünlerimizle toplumun her kesimine hitap etmekteyiz. Müşterilerimizi giydikleri kıyafetler içinde rahat ettirmeyi şık ve spor göstermeyi kendimize hedef bilmekteyiz. Kıyafetler bireylerin renkli kişiliklerini ve ruh durumlarını yansıtmakta. Her ruh halinizi yansıtacak bahar esintileri, yaz coşkusu, kışlık ürünlerimizle sizlere görsel şölen sunmaktayız. Tercih edilen bir marka olduğumuzdan bazı zamanlarda yoğunluktan dolayı ulaşmakta sıkıntı yaşadığınız zamanlarda temsilcilerimiz size dönüş sağlayacaktır. 0212 315 33 00 telefon numarasını arayarak müşteri hizmetlerimizle görüşmek için ‘1’  H&M Türkiye merkez ofisine bağlanmak için ‘2’ tuşlayarak bize direk bağlanabilirsiniz. Müşteri temsilcimizle yaptığınız görüşmeyle merak ettiğiniz her konu ile ilgili bilgi edinebilirsiniz. Müşteri kitlesi büyüdüğü için H&M müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

H&M Şikayet Hattı

0850 390 29 00 numaralı telefon hattından bize ulaşarak şikayet duyduğunuz konular ve sorularınız için müşteri temsilcimize bağlanabilirsiniz. Aynı zamanda internet üzerinden iletişim formunu doldurarak bize varabilirsiniz. Sosyal Medya hesaplarımızdan ürünlerimizi takip edebilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan H&M müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri H&M şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

H&M’nin bir çağrı merkezi numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla satış öncesi ürünler ile ilgili tüm bilgiye sahip olabilir, ödeme esnasında yaşadığını sıkıntıya çözüm bulabilir, satış ardından yaşayacağınız tüm sorun ve tatminiyetinizi bu hat üzerinden bildirebilir, bi hayli hızlı geri dönüş alabilirsiniz.

Ayrıca H&M’nin web sitesinde bulunan iletişim formu aracılığıyla; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi form üzerinden iletebilir. E-posta ve telefon aracılığıyla geri dönüş alabilirsiniz.

H&M Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0850 39 02 900 

0212 315 33 00

H&M İletişim Formu

Arama Kelimeleri: h&m iletişim bilgileri, h&m telefon no, h&m irtibat tel, h&m canlı destek, h&m müşteri temsilcisi, h&m şikayet hattı, h&m müşteri hizmetleri numarası, h&m çağrı merkezi numarası, h&m iletişim numarası, h&m çağrı merkezi, h&m müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu