Müşteri Hizmetleri

Hizlial.com Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Hizlial.com Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Hizlial.com Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Hizlial.com Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Hizlial.com Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Hızlıal çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Hızlıal müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Hızlıal şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Hızlıal müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

İnternet üzerinden alış veriş bu kadar yaygın hale gelince bir çok firma ürünlerini e ticaret platformu üzerinden satışa çıkarmıştır. Bazen kendi ürünlerini satan sitelerle karşılaşıldığı gibi arada bir de aracı olarak üretici veya satıcı ile müşteriyi buluşturan platform biçimden karşımıza çıkmaktadır. Hızlıal kendini sürekli olarak olarak geliştirirken üyelerine en iyi deneyimi yaşatmayı ve bunu  da en etkili ve sağlıklı biçimde yapmayı amaç edinmiştir.

Hızlıal Çağrı Merkezi Numarası

Hizlial çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Hızlıal, 2007 senesinde İstanbul’da kurulmuş olan bir alışveriş sitesidir. Müşteri tatminiyeti ve ekonomi dostu fiyat politikasıyla günümüzde en fazla tercih edilen teknoloji sitelerinden biri olma özelliğini taşır. Ekonomik olması yönünden ve yaptığı kampanyalarla adını çok fazla duyurmaktadır.

Hızlıal Müşteri Hizmetleri Numarası

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Hızlıal müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Hızlıal’da genelde şu kategorilerde ürünler bulunmaktadır; Bilgisayar, Telefon, Tv & Tüketici Elektroniği, Foto & Kamera, Oyun & Gaming, Beyaz Eşya & Elektrikli Ev Aletleri, Isıtma & Soğutma, Spor & Outdoor, Anne & Bebek & Çocuk, Saat, Kozmetik & Kişisel Bakım, Takı & Mücevher & Altın, Mobilya, Ev & Yaşam, Yapı Market & Hırdavat.

Hızlıal Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Hızlıal müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Hızlıal’ın 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Hızlıal’dan almış olduğunuz ürünler ile ilgili detaylı bilgi sahibi olabilir, ödeme metotları ve sıkıntıları ile ilgili yardım alabilir, almayı düşündüğünüz ürünler ile ilgili bilgi alabilir, garanti kapsamı durumları ile ilgili bilgi alabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi basit bir şekilde belirtebilirsiniz.

Hızlıal Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 54 95

Hızlıal Müşteri Hizmetleri Mail Adresi
[email protected]

Arama Kelimeleri: bi hayli hızlıal iletişim bilgileri, bi hayli hızlıal telefon no, bi hayli hızlıal irtibat tel, bi hayli hızlıal canlı destek, bi hayli hızlıal müşteri temsilcisi, bi hayli hızlıal şikayet hattı, bi hayli hızlıal müşteri hizmetleri numarası, bi hayli hızlıal çağrı merkezi numarası, bi hayli hızlıal iletişim numarası, bi hayli hızlıal çağrı merkezi, bi hayli hızlıal müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu