Müşteri Hizmetleri

Hisar Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Hisar Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Hisar Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Hisar Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Hisar Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Hisar çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Hisar müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Hisar şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Hisar müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Hisar Çağrı Merkezi Numarası

Hep birlikte yemek yediğimiz sofralarımızın şık ve modern bir görüntüde olması hepimizi mutlu eder. Masada bulunan tabak, kaşık, çatal, bıçak gibi ürünlerin hem göz alıcı hem de kaliteli olması onları uzun süre kullanmamız yönünden mühimdir. Hisar markası uzun senelerdan bu yana muhteşem ürünleri ve kaliteli üretimleri ile göz doldurmaktadır. Sofra sanatında sanatçılığını konuşturmak isteyen bireyler markanın ürünleriyle masalarını zenginleştirebilirler. Ayrıca yemek yaparken bir çok tencere ve tavaları da üreterek yemek yapmayı da zevkli bir hale getirmektedir. Yıllar boyunca eskimeyen, deforme olmayan ürünleri mutfaklarınızda gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Çağrı merkezlerini arayarak istek, dilek ve isteklerinizi iletmeniz de olabilecekdür.

Hisar çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Hisar çağrı merkezi numarası0850 532 51 52 nolu telefondan varabilirsiniz.

Hisar Müşteri Hizmetleri Numarası

Bu markanın ürünleri içinde çatal, kaşık, bıçak grubu çeşitleri farklı sayılarda bir araya gelmektedir. 18- 24- 30- 36- 60- 72- 84 ve 89 parçalı ürünlerden gereksiniminiz olanını alabilirsiniz. Pişirme gruplarında granit ve çelik tencere takımlarından az veya çok paçaya sahip olan çeşidi seçebilirsiniz. Çaydanlık, tepsi, şekerlik, tuzluk gibi gereksinimlerinizı karşılamak için de bir çok ürünü firma üretmektedir. Ürünlere sıra sıra sahip olabileceğiniz gibi takım olarak da sahip olabilirsiniz. Avantaj setleri günlük kullanım veya çeyiz için uygundur. Firmanın ürünleri bir çok mağazada satılmakta olup internet sitesi üzerinden sipariş vererek de alışveriş yapmanız olabilecekdür. Müşteri hizmetlerini arayacak olan bireyler Pazartesi- Cuma: 08:30- 17:30 saatleri içinde 0 850 532 51 52 numaralı telefonu arayarak müşteri hizmetleri ile görüşme sağlayabilirler.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Hisar müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Hisar müşteri hizmetleri numarası 0850 532 51 52  nolu telefondan varabilirsiniz.

Hisar Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Bu şirketin müşteri hizmetleri ile direkt görüşme yapmak isteyen bireyler yukarıda bulunan numarayı arayarak istek ve isteklerini bildirebilirler. Ayrıca sosyal platform hesaplarınız üzerinden takip etmeniz de olabilecekdür. Satış noktaları ile ilgili detaylı bilgi ve adres öğrenmek isteyenler https://www.hisar.com.tr/ internet sitesini ziyaret edebilirler. Ayrıca siteye üye olarak da alışveriş yapmanız olabilecekdür. Verilen siparişler 3 gün sonra yola çıkmaktadır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Hisar müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Hisar müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 532 51 52  nolu telefondan varabilirsiniz.

Hisar Şikayet Hattı

Bu firma garantili ürünleri üyelerine sağlamaktadır. Garanti kapsamı içinde herhangi bir sorun yaşanan ürünler geri iade edilmektedir. Ürünlerle, kargoyla veya satış noktalarıyla alakalı sıkıntılarınız varsa müşteri hizmetlerini arayarak şikayet kaydı oluşturabilir ve hemen giderilmesini talep edebilirsiniz.

Hisar şikayet hattı 0850 532 51 52 nolu telefondan varabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Hisar müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Hisar şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Pegem Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 532 51 52

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Hisar çağrı merkezi numarasına 0850 532 51 52 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Arama Kelimeleri: Hisar iletişim bilgileri, Hisar telefon no, Hisar irtibat tel, Hisar canlı destek, Hisar müşteri temsilcisi, Hisar şikayet hattı, Hisar müşteri hizmetleri numarası, Hisar çağrı merkezi numarası, Hisar iletişim numarası, Hisar çağrı merkezi, Hisar müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu