Müşteri Hizmetleri

HGS Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

HGS Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde HGS Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. HGS Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

HGS Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

HGS çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde HGS müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

HGS yani Hızlı Geçiş Sistemi, 2012 senesinden bu yana otoyol ve köprü geçişlerinde uygulanan bir ödeme sistemidir. Gişede bulunan anten geçiş yapan aracın üzerindeki etiketi tanımlar, o etikete ait hesaptan geçiş ücreti tahsil edilir. Böylelikle gişelerde beklemeden ve zaman kaybetmeden bi hayli hızlıca geçiş yapıp, ödeme yapmanızı sağlar. Ayrıca geçen aracın 4 taraflı olarak çekilen fotoğraflarıni sistem kaydetmektedir.

En başlarda nakit ile sağlanan geçiş ücreti yerini OGS’ye bırakmıştı fakat uygun olmayan fiyat aralıkları ve kullanışsızlığı bundan dolayı bir çok birinin ilgisini çeken bir sistem olmadı. Ardından KGS sistemi geldi fakat bu sistemde de sorun bekleme süresiydi. HGS ile tüm sorunlar aşıldı ve beklemeden anında ödeme sistemi geliştirildi.

HGS Çağrı Merkezi Numarası

HGS bakiye bilgileri için ilk olarak yapmanız gereken ilk adım sisteme girerken vereceğiniz telefon numarasının aktif ve geçerli olmasıdır. Verdiğiniz numara ve detaylarınızi tercih ederek internet üzerinden hgs detaylarınızi, geçişlerinizi ve bakiye detaylarınızi gözlemleyebilirsiniz. Mobil telefon üzerinden ister uygulamalar ile isteğe göre de internet üzerinden detaylarınızi ve detaylarına ulaşım sağlayabilir, bakiyenizi arttırabilirsiniz.

Aracınızı sattığınız zaman plaka üzerine tanımlı olan hgsnizi mutlaka kapatınız. Bu işlem için hgsnizi açtırmış olduğunuz banka veya ptt gibi şubelere giderek işleminizi gerçekleştirmeniz gereklidir. Aracınızı değiştirdiğiniz zaman hgsnizi yeni aldığınız aracın plakasına taşıyabilir ve bu biçimde kullanıma devam edebilirsiniz. Hgs bakiyenizi ve varsa geçiş ihlallerinizi sistem üzerinden belirli aralıklarla kontrol ediniz. Cezalı durumlara düşmemeniz için hgs bakiyenizin olmasına dikkat ediniz.

HGS’nin 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla aboneliğiniz ile ilgili, geçişler ve geçiş ihlalleri ile ilgili detaylı bilgiler edinebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi basit bir şekilde HGS’ye bildirebilirsiniz.

Hgs Müşteri Hizmetleri Numarası

Hgs ile alakalı yaşadığınız sorunlara en kısa ve etkili çözüm için hgs müşteri hizmetleri numarasını arayabilir ve gerekli bilgiyi, desteği alabilirsiniz. Hgs bi hayli yaygın bir şekilde kullanıldığı için bunun bunun yanında sistemsel bir alt yapısı mevcut olduğu için sorun yaşama ihtimaliniz de bulunmaktadır. Buna benzer durumlarda yedi gün yirmi dört saat boyunca arayabileceğiniz müşteri hizmetleri iletişim numarasının bulunması ve bunun aktif olarak çalışması bi hayli mühimdir. Müşteri hizmetleri üzerinden bakiyenizi öğrenebilir, geçiş ihlal detaylarınız varsa bu bilgileri öğrenebilir, hgs ile alakalı diğer işlemlerinizi yapabilirsiniz.

HGS Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 460 60 60

Arama Kelimeleri: hgs iletişim bilgileri, hgs telefon no, hgs irtibat tel, hgs canlı destek, hgs müşteri temsilcisi, hgs şikayet hattı, hgs çağrı merkezi numarası, hgs müşteri hizmetleri numarası, hgs müşteri hizmetleri, hgs çağrı merkezi

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu