Müşteri Hizmetleri

Herkes Kazanır Yarışması Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Herkes Kazanır Yarışması Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Herkes Kazanır Yarışması Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Herkes Kazanır Yarışması Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Herkes Kazanır Yarışması Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Herkes Kazanır, 23 Mayıs 2017 tarihinden ibu yana Show TV’de yayınlanmaya başlayan yarışma programıdır. Sunuculuğunu ünlü sanatçı Hakan Bilgin yapmaktadır. Yarışmaya katılım göstermek için mobil uygulamayı cep telefonunuza indirmeniz gerekmektedir.

Yarışma interaktif bir yarışmadır, hem stüdyodaki yarışmacılarla hem de ekran başında izleyen yarışmacılarla oynanabilmektedir. Yarışmanın büyük ödülü 250.000 TL’dir. Yarışmacılara ve seyredenlere 10 soru sorulmaktadır. Bu soruları doğru yanıtlayanlara puanlar dağılmaktadır. En ileri gelen iki yarışmacı final etabına gelir, final etabındaki süper soruda iki yarışmacının da kazandığı puanlar para değerleriyle yarışmacılara verilmektedir.

Herkes Kazanır yarışmasının herhangi bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası yahut Herkes Kazanır Whatsapp irtibat numarası ne yazık ki bulunmamaktadır. Aşağıda sizlere vermiş olduğumuz başvuru formu bağlantısı aracılığıyla yarışmaya başvuruda bulunabilirsiniz.

Herkes Kazanır Yarışması Başvuru Formu

Arama Kelimeleri: herkes kazanır iletişim bilgileri, herkes kazanır telefon no, herkes kazanır irtibat tel, herkes kazanır canlı destek, herkes kazanır müşteri temsilcisi, herkes kazanır şikayet hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu