Başvurular

HepsiJET Çalışma ve Mesai Saatleri 2021

HepsiJET Çalışma ve Mesai Saatleri 2021, kamu ve özel başvuru bölümümüzde HepsiJET Çalışma ve Mesai Saatleri 2021 nasıl yapılır bilgi verelim istedik. HepsiJET Çalışma ve Mesai Saatleri 2021 ile alakalı bilgiler yazımızın içinde.. 

HepsiJET Çalışma ve Mesai Saatleri 2021

HepsiJET Çalışma ve Mesai Saatleri 2021

Covid-19 pandemisi sebebiyle alınan önlemler ışığında kademeli normal hayata dönme sürecine geçildi. Bu zamanda ise HepsiJet çalışma saatleri araştırma konusu olmuştur. Getir, resmi tatillerde kapalı olmaktadır. Peki, HepsiJetsaatkaçta açılıyor, saat kaçta kapanıyor, hafta sonları açık mı? En çok araştırılan kurumlar içinde HepsiJet yer alıyor. Bu makalemizde HepsiJet açılış saati, HepsiJet kapanış saatleri ile alakalı bilgi alabilir, öğle arası başlangıç/bitiş saatlerini öğrenebilirsiniz. İşte HepsiJet ile alakalı detaylar…

HepsiJet Kaçta Açılıyor, Kaçta Kapanıyor?

HepsiJetKaçta Açılıyor : HepsiJet çalışma saati her gün saat 09:00’da açılmakta.
HepsiJet Kaçta Kapanıyor : HepsiJet saat 23:00’da kapanmaktadır.
HepsiJet Öğlen Arası Ne Zaman : HepsiJet öğle arası yoktur.
HepsiJet Hafta Sonu Açık Mı / Kapalı Mı : HepsiJet hizmet saatleri yalnızca sokağa çıkma yasağı uygulandığı zamanlarda değişebilmektedir. Normal zamanlarda hafta sonlarında da hizmetine sürdürmektedir.

HepsiJet Bayramda Açık Mı / Kapalı Mı : HepsiJet arefe günü, Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ve bunun bunun yanında 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim ve 30 Ağustos ile 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde de açıktır.

HepsiJET Telefon Numarası

HepsiJET müşteri hizmetlerine ulaşmak için 0850 558 0 333 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Banabi Çalışma ve Mesai Saatleri 2021

Getir Çalışma ve Mesai Saatleri 2021

Trendyol Express Çalışma ve Mesai Saatleri 2021

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu