Müşteri Hizmetleri

Hepsiburada Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Hepsiburada Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Hepsiburada Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Hepsiburada Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Hepsiburada Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Hepsiburada çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Hepsiburada müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Hepsiburada şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Hepsiburada müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Hepsiburada 1998 senesinde yaşamımıza girmiş olan, Türkiye’nin en aktif elektronik ticaret sitelerinden biri olma özelliğini taşır. Tedarikçi firmalar ile anlaşıp ürünleri kendi gönderen Hepsiburada, GittiGidiyor gibi Sahibinden gibi e-ticaret sitelerinden farklıdır. Yaptığınız alışverişlerde bir havuz sistemi yoktur ve muhatabınız direkt Hepsiburada’dır.

700 bin adetten fazla ürün çeşitliliği bulunan Hepsiburada tüm Türkiye’ye kargo ile ürün satışı gerçekleştirmektedir. Yurdumuzda online alışverişin öncüsü olan Hepsiburada şuana dek 7 milyon müşteriye hizmet vermiştir.

Hepsiburada Çağrı Merkezi Numarası

Hepsiburada günümüzde internet üzerinden satış rekorları kırarak büyümesine devam etmektedir. İnternet üzerinden güvenli alış veriş olanağı sunan bunun bunun yanında müşteri tatminiyetine önem gösteren firma gün geçtikçe kendisini yenilemeye ve büyütmeye devam etmektedir. Binlerce ürünü uygun fiyat ile ve taksitli ödeme ile üyelerine sunan Hepsiburada bunun bunun yanında iade sürecinde de destek olmaktadır.

Gün geçtikçe müşteri yelpazesini genişleten hepsiburada ürünlerinin arkasında dururken müşteri tatminiyetine bi hayli önem göstermektedir. Hepsiburada müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarası üzerinden iletişime geçtiğiniz zaman en kısa bir sürede poblemlerinıza çözümler üretimi sağlanmaktadır. Hepsiburada çağrı merkezi numarası aşağıda açıklanmıştır.

Hepsiburada Müşteri Hizmetleri Numarası

Hepsiburada üzerinden yapılan alışverişlerde en fazla yaşanan sorun kargoda yaşanan gecikmeler olmaktadır. Hızlı gönderi ibaresi ile yaptığınız alımlarda çoğunlukla aynı gün kargoya verilmesiyle birlikte, diğer alışverişlerde süre 7-10 günü bulabilmektedir. Bunun nedeni de aldığınız ürünün ilk olarak tedarikçi firmadan Hepsiburada’ya gönderilmesi, ardından Hepsiburada aracılığıyla size kargolanmasıdır.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Hepsiburadamüşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Hepsiburada müşteri hizmetlerine bi hayli önem vermektedir. Bu nedenle aktif olarak kullanılan 0850 252 40 00 numara sizlere en iyi hizmeti sunmak için verilmektedir. En kısa bir sürede üyelerine en pratik çözümleri sunan bunun bunun yanında destek noktasında bi hayli bi hayli hızlı iletişime geçen Hepsiburada her geçen gün daha büyük bir kitleye hitap etmektedir.

Hepsiburada Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Hepsiburada müşteri hizmetleri çağrı merkezi iletişim numarasına her gün saat sekiz ile yirmi üç elli dokuz saatleri içinde varabilirsiniz. Ayrıca uygulama üzerinden whatsapp destek, yardım, bize sorun gibi seçeneklerden birini tercih ederek pratik bir biçimde görüşme sağlayabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Hepsiburada müşteri hizmetleri numarası direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Hepsiburada Sipariş Süreci Sipariş İptal ve İade İşlemi

Hepsiburada sitesi üzerinde siparişinizi oluşturduktan sonra ödeme işlemlerinizin ardından kargolanmasını bekleyebilirsiniz. Ürünleriniz tedarik sürecinde hazırlanarak kargolanmaya hazır hale gelmektedir. Kargo gösterilen adresiniz üzerinden yola çıkmaktadır.  Sizlere ulaşan ürünlerin sağlam gelip gelmediğini kargo kuryesi önünde kontrol ederek varsa sorun tutanak tutturarak basit bir şekilde çözümleyebilirsiniz. Sizlere ulaşan siparişlerinizi teslim aldıktan sonra 14 (on dört) gün içinde iade edebilirsiniz. Bu süre geçerse iade etme şansınız bulunmamaktadır.

Hepsiburada Şikayet Hattı

Hepsiburada yurt dışı gönderimi yapmaktadır. Kargo bedelleri siparişleriniz oluşturulduktan sonra sizlere yansıtılmaktadır. Sipariş verince mutlaka ödemeleri kontrol ediniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Hepsiburada müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Hepsiburadaşikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Ürünler ile alakalı yorumlarda bulunabilir satıcı ile iletişime geçebilir ve destek alabilirsiniz.  Müşteri tatminiyetine önem veren ve sizlere en iyi hizmeti sunmaya çalışan hepsiburada ile dilediğiniz zaman rahatlıkla görüşme sağlayabilirsiniz.

Hepsiburada Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 252 40 00

Hepsiburada müşteri temsilcisiyle ürün almadan önce bilgi alabilir yahut satış sonrası destek isteyebilirsiniz.

Email yoluyla iletişime geçmek isteğe göre aşağıdaki mail adresini kullanabilirsiniz.
[email protected]

Eğer mevcut bir kullanıcı hesabıniz var ise Hepsiburada İletişim Formu üzerinden de görüşme sağlayabilirsiniz.

Arama Kelimeleri: hepsiburada iletişim bilgileri, hepsiburada telefon no, hepsiburada irtibat tel, hepsiburada canlı destek, hepsiburada müşteri temsilcisi, hepsiburada şikayet hattı, hepsiburada müşteri hizmetleri, hepsiburada çağrı merkezi, hepsiburada çağrı merkezi numarası, hepsiburada müşteri hizmetleri numarası, hepsiburada şikayet

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu