Başvurular

Hektaş Grup İş İlanları ve İş Başvurusu

Hektaş Grup İş İlanları ve İş Başvurusu, kamu ve özel başvuru bölümümüzde Hektaş Grup İş İlanları ve İş Başvurusu nasıl yapılır bilgi verelim istedik. Hektaş Grup İş İlanları ve İş Başvurusu ile alakalı bilgiler yazımızın içinde.. 

Hektaş Grup İş İlanları ve İş Başvurusu

Hektaş grup 1956 senesinde çoğunluğunu doktorların oluşturduğu, kimyagerler, eczacılar ve ziraat mühendislerinin birleştirdikleri tasarrufları ile beşeri ilaç üretimi ve pazarlaması için Adana’da kurulmuştur. Bünyesinde otomotiv, çimento, maden, enerji, kimya, finans ve hizmet sektörlerinde faaliyet gösteren 90’a yakın şirketi ve hemen hemen 30 bin çalışanı ile Türkiye’nin en büyük sanayi gruplarından biridir. Hektaş çok sayıda personel alımı ve işçi alımı gerçekleştirecektir. Hektaş Grup insan kaynakları, iş başvurusu formu ve işe alım süreci ile ilgiliki detaylar makalemizde bulunmaktadır.

Hektaş Personel Eleman İşçi Alımı 2021

Hektaş bünyesinde barındırdığı sektörlerde çok sayıda personele ihtiyaç duymaktadır. Bilhassa otomotiv, maden, enerji ve hizmet sektörlerinde bu ihtiyaç bi hayli fazla. Firma aracılığıyla yeni yılda personel açığını kapatmak maksadıyla yeni alımlar gerçekleştirileceği bilgisi verildi. Sizler için alımı yapılması hedeflenen kadro ve pozisyonları aşağıda listeledik. Size uygun olan birimler için nasıl iş başvurusu yapacağınızada sizlerle paylaşmak istedik.

Hektaş Grup Güncel İş İlanları 2021

Hektaş grup aracılığıyla yayımlanmış ve yayımlanması olabilecek iş ilanları‘na göz attığımızda, aranılan personeller içinde; düz işçi alımı, güvenlik alımı, temizlik personeli alımı, sekreter alımı, tekniker, teknisyen, muhasebe personeli, kimyager, üretim elemanı, mühendis, bankacı, pazarlama elemanı, müşteri temsilcisi, formen, iş analisti, şoför, nakliye elemanı, forklift operatörü, ithalat ve ihracat sorumluları, engelli personel gibi her düzeyde eğitim düzeysinden fazla sayıda boş kadro ve pozisyon bulunmakta. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Hektaş Grup İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

Hektaş Grup bünyesinde faaliyet gösteren birimlere personel alımlarını kariyer siteleri üzerinden yapmaktadır. Online olarak oluşturmuş olduğunuz özgeçmiş (CV) niz ile firma aracılığıyla yayımlanmış olan güncel iş ilanları‘na iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Dilerseniz bilgisayarınızda hazırlamış olduğunuz CV nizi insan kaynakları birimine humanres@hektas.com.tr mail adresi yolu ile ulaştırabilirsiniz. Bilmenizi istedikki özgeçmişinizi türkçe ve ingilizce olarak hazırlamanız tercih yönünden bi hayli mühimdir. Başvurusu olumlu yanıtlananlar, özgeçmişinde belirtmiş olduğu iletişim bilgileri aracılığı ile iş görüşmesine davet edilmektedir.

Hektaş Grup İş Başvurusunda Bulunmak için TIKLAYIN!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu