Müşteri Hizmetleri

HDI Sigorta Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Şikayet Hattı

HDI Sigorta Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Şikayet Hattı, müşteri hizmetleri bölümümüzde HDI Sigorta Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Şikayet Hattı ile alakalı bilgiler paylaştık. HDI Sigorta Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Şikayet Hattı yazımızın detayları..

HDI Sigorta Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Şikayet Hattı

HDI Sigorta çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde HDI Sigorta müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden HDI Sigorta şikayet hattına ulaşabilirsiniz. HDI Sigorta müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

HDI Sigorta Çağrı Merkezi Numarası

Öncesinde belli bir ücret karşılığında garanti edilen ürünün herhangi bir zarara uğrama durumunda zararı gidermeye yönelik yapılan işleme sigorta denilmektedir. Türkiye’de sigorta alanında öncü firmalardan birisi olan HDI Sigorta bir çok müşterisine bu alanda kaliteli hizmet sağlamaktadır. Hizmetlerinde bir çok avantajlı olanaklar sunan firma sigortacılık alanında bi hayli güvenilen isimlerden biri olma özelliğini taşır.  Firma ile ilgili ayrıntılı bilgi almak yahut mevcut firma müşterisi iseniz soru ve dilekleriniz için şirketin çağrı merkezi numarası ile görüşme sağlayabilirsiniz. Bu sigorta şifrketinın hizmetleri ile ilgili yetkili bireylerden fiyat bilgisi almak ve sunulan hizmetlerden yararlanmak için çağrı merkezi numarasını aramak yeterli olacaktır.

HDI Sigorta çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

HDI Sigorta Müşteri Hizmetleri Numarası

HDI Sigorta garanti edilen herhangi bir ürünün hasar kayıt işlemleri, kasko işlemleri, trafik sigortaları yahut yol yardım gibi kritik anlarda üyelerinin yanındadır. İhtiyaç duyulan her zarar durumunda üyelerine avantajlı hizmetler sunan firma, sigortacılık alanında en güvenilen isimlerden biri olma özelliğini taşır. Kurumsal marka kimliğini bi hayli iyi bir biçimde yöneten firma üyelerinin beklentilerini karşılamak için büyük çaba sarf etmekte ve değer vermektedir. Firmaya ait  müşteri hizmetleri numarası üzerinden görevli bireyler ile görüşme yapılabilir ve bilgi alınabilmektedir. Firmanın müşteri hizmetleri çağrı merkezi yetkilileri ile görüşme yapmak ve soruların yanıtlarını yahut çözümlerini bulmak için 0850 222 84 34 numarasını arayarak iletişim içinde bulunulabilmektedir.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi HDI Sigorta müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

HDI Sigorta Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Sigorta işlemleri için alanında adını duyurmuş ve üyelerine nitelikli hizmet sunan firma ile yoluna devam edecek bireylerin 7/24 ulaşabileceği çağrı merkezleri bulunmaktadır. ‘Kolay Hat’ olarak adlandırılan HDI Sigorta çağrı merkezi numarası üzerinden doğrudan yetkili bireyler ile görüşme yapılabilmektedir. Yapılan görüşmelerden alınan sonuçlar da bi hayli hızlı olmaktadır. Firmaya direkt bağlanma durumu için ‘Kolay Hat’ numarası olan 0850 222 84 34 numaralı hat üzerinden doğrudan iletişim kurulabilmektedir.  Sigortacılık işlemleri hususunda alanında öncü olan bu firma üyelerinin hasar durumunda 7/24 hizmet sağlamaktadır. Bu hizmetler ile ilgili bilgi almak yahut hasar durumu bildirmek için bu sigorta şifrketinın müşteri hizmetlerini arayarak çağrı merkezi ile iletişime geçilebilmektedir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için HDI Sigorta müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

HDI Sigorta Şikayet Hattı

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan HDI Sigorta müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri HDI Sigorta şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

HDI Sigorta Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 222 84 34

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. HDI Sigorta çağrı merkezi numarasına 0850 222 84 34 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Genel Müdürlük

Adres İletişim : Sahrayıcedit Mah. Batman Sokak HDI Sigorta Binası, No.6 34734 Kadıköy-İstanbul

Telefon No : 0216 600 60 00

Faks Hattı : 0216 600 61 07

Çağrı Merkezi Şikayet ve İletişim Numarası : 0850 222 84 34

E Posta İrtibat Adresi : [email protected]

Arama Kelimeleri: HDI Sigorta iletişim bilgileri, HDI Sigorta telefon no, HDI Sigorta irtibat tel, HDI Sigorta canlı destek, HDI Sigorta müşteri temsilcisi, HDI Sigorta şikayet hattı, HDI Sigorta müşteri hizmetleri numarası, HDI Sigorta çağrı merkezi numarası, HDI Sigorta iletişim numarası, HDI Sigorta çağrı merkezi, HDI Sigorta müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu