Müşteri Hizmetleri

HD İskender Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

HD İskender Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde HD İskender Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. HD İskender Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

HD İskender Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

HD İskender, 1996 senesinde Ankara ilimizde kurulmuş olan döner markasıdır. HD İskender, ülkemizin ilk iskender zinciri mağazaları olma niteliğini taşımaktadır. Fiyatları, değeri ve hijyeni ile yurdumuzda en fazla tercih edilen iskender markalarından birincisidir. Şuanda HD İskender’in; İstanbul, Ankara, Adana, İzmir, Antalya, Bursa, Trabzon, Çankırı, Kayseri, Konya, Malatya, Mersin, Hatay, Denizli, Eskişehir, Kütahya, Sakarya, Sivas, Aydın, Isparta ve Kocaeli illerimizde bayilikleri bulunmaktadır.

HD İskender’in kıymetli lezzetleri şöyledir; İskender, patlıncalı iskender, mercimek çorbası, künefe, mevsim salata, hellim salata, patlıcan ezme, turşu, patates kızartması, elma dilim patates. HD İskender ürettiği ve müşterileri ile bir araya getirdiğu lezzetleri günlük olarak güncellenmektedir.

HD İskender’in 0212’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla HD İskender ürünleri ile ilgili bilgi alabilir, bayilik ve şube açma ile alakalı bilgi alabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz. Ayrıca aşağıda bulunan aktif olarak kullanılan mail adresi ile de HD İskender’e varabilirsiniz.

HD İskender Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0800 211 22 22

HD İskender İletişim Mail Adresi
bilgi@hdiskender.com

Arama Kelimeleri: hd iskender iletişim bilgileri, hd iskender telefon no, hd iskender irtibat tel, hd iskender canlı destek, hd iskender müşteri temsilcisi, hd iskender şikayet hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu