Başvurular

Hazine ve Maliye Bakanlığı 18 Kamu Personeli Alımı (6-11 Bin Maaş) 2022

Hazine ve Maliye Bakanlığı 18 Kamu Personeli Alımı (6-11 Bin Maaş) 2022, iş başvuruları bölümünde Hazine ve Maliye Bakanlığı 18 Kamu Personeli Alımı (6-11 Bin Maaş) ile ilgili bilgi aktaracağız. Hazine ve Maliye Bakanlığı 18 Kamu Personeli Alımı (6-11 Bin Maaş) ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Hazine ve Maliye Bakanlığı 18 Kamu Personeli Alımı (6-11 Bin Maaş)

Hazine ve Maliye Bakanlığı Kamu Personeli Alımı Duyurusu
Bakanlık ilanları ile 18 işçi alımı şartları vatandaşların ulaşımine açıldı. Başvurusu nereden ve nasıl alınacağı bilgisi verildi. Alımı yapılacak personellere 6 ile 11 bin TL maaş verilecek.

Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden veya bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olması gerekiyor.

Ayrıca fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden veya bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak(Bu bölümde gösterilen bölüm mezunları aylık brüt anlaşma ücret tavanının 2 katı için başvuru yapabilirler).

Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği ile ilgili bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden minimum ikisini bildiğini belgelemesi gerekiyor.

Erkek adaylar için muvazzaf askerlik çağına gelmemiş yahut askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut muaf yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak.

Başvuru Adresi ve Şekli

Başvurular 1 Temmuz 2021 tarihi bitimine kadar hmb.gov.tr adresinde bulunan “Sözleşmeli Bilişim Personeli Başvuru Formu’nun” doldurulmasından sonra, fotoğraf yapıştırılmak ve imzalanmak suretiyle aşağıda sayılan belgelerle birlikte, en geç 1 Temmuz 2021 tarihine kadar Bilgi Teknolojileri Genel Müdürlüğüne (Hazine ve Maliye Bakanlığı Bilgi Teknolojileri Genel Müdürlüğü A Blok Belge Yönetimi ve İnsan Kaynakları Koordinatörlüğü 3. Kat 333 Nolu Oda Devlet Mah. Dikmen Cad. TBMM Karşısı Dikmen/ANKARA) adresine şahsen yahut posta yolu ile başvuru yapılacak.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu