Müşteri Hizmetleri

Hayatta Her Şey Var Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası

Hayatta Her Şey Var Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Hayatta Her Şey Var Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Hayatta Her Şey Var Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası yazımızın detayları..

Hayatta Her Şey Var Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası

Hayatta Her Şey Var programı, Beyaz TV ekranlarında, sabah kuşağında canlı olarak yayına giren bir televizyon programıdır. Hayatta Her Şey Var programının sunuculuğunu uzman Astrolog Nuray Sayarı, ünlü psikolog Dr. Zafer Akıncı, Selin Karacehennem yapmaktadır. Program haftaiçi her gün saat 11.00’da canlı olarak seyredenleriyle buluşmaktadır.

Hayatta Her Şey Var programında hayatın her alanından, işinde uzman bireyler konuk olarak programa katılmakta; hayatınıza yön verecek, günlük yaşamınızı kolaylaştıracak, özel dini bilgiler ve daha onlarca içerikle tüm Türkiye’yi bilgilendiriyor; bilgilendirirken de eğlendiriyor.

Hayatta Her Şey Var programının 0212’li olmak üzere 2 ayrı çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu numaralar aracılığıyla Hayatta Her Şey Var canlı yayınına katılabilir, konuklara sorularınızı iletebilir, program ile irtibata geçebilirsiniz.

Hayatta Her Şey Var Canlı Yayın İletişim Telefon Numarası
0212 333 33 70
0212 333 33 71

Hayatta Her Şey Var Whatsapp İletişim Telefon Numarası
0212 333 33 70
0212 333 33 71

Arama Kelimeleri: hayatta her şey var iletişim bilgileri, hayatta her şey var telefon no, hayatta her şey var irtibat tel, hayatta her şey var canlı destek, hayatta her şey var müşteri temsilcisi, hayatta her şey var şikayet hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu