Bilgi Arşivi

Havaş İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

Havaş İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde Havaş İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Havaş İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Havaş İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

Havaş’ta çalışmak isteyenlere müjde! Havaş iş ilanları, iş başvurusu, Havaş işçi alımı haberleri makalemizde.

1958 senesinde Türk Hava Yollarına bağlı biçimde kurulan Havaş, verdiği hizmetlere sürdürmektedir. Yaklaşık 5 bine yakın çalışanı mevcuttur. Yaklaşık biçimde yıllık cirosu 500 Milyon Türk Lirasıdır.

Havaş İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuHavaş İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Havaş Personel Alımı ve İş İlanları

Havaş, her gün büyümesini sürdürmektedir. Resmi sitesinde insan kaynakları sekmesi mevcuttur. Buraya tıklanarak, iş başvuru formu seçildiğinde iş ilanları ile ilgili ayrıntılı bilgi görülmektedir. Sol menüden personel seçimine gelerek, iş imkânlarına tıkladığında işe alım süreci keşfedilebilir.

Havaş, personelinin yemek, yol ve diğer sosyal haklarını, tatmin edici biçimde verir. Çalışan sosyal haklarına önem veren bir şirket olarak, çalışma koşulları da bi hayli iyidir.

Havaş İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Havaş iş başvurusu yapmak için önce bu siteye girmeniz gerekir. Ardından üst menüden insan kaynaklarının üstüne gelinip, buradan iş başvuru formu seçilmelidir. Açılan sayfada “web sitemizden şirketimize başvuru yapmak için lütfen buraya tıklayınız” şeklinde bir yazı mevcuttur. Burada mavi bir link halinde olan “buraya” yazısına tıklamak, forma ulaşmayı sağlar. 

Açılan formda şu gibi alanlar göze çarpar;

 1. Adı
 2. Soyadı
 3. Cinsiyet
 4. Uyruk
 5. Medeni Hal
 6. Doğum Tarihi
 7. Doğum Yeri
 8. T.C. Kimlik No
 9. Kan Grubu
 10. Adres
 11. Telefon No
 12. GSM No
 13. Başvurulan Pozisyon

Adaylar, formu ayrıntılı olarak inceleyip, istenen her alanı doldurmalıdır. Ardından en altta bulunan gönder butonu, formu yollamanızı sağlar.

Havaş İş Başvurusu Yapılabilecek Pozisyonlar

Havaş, yukarıda değindiğimiz başvurulan pozisyon kapsamı içinde farklı seçenekler bulundurur. Bunlar şöyledir;

 1. İşçi
 2. Şoför
 3. Memur – Operasyonel
 4. Memur – Destek
 5. Şef – Operasyonel
 6. Uzman / Şef – Destek
 7. Yönetici
 8. Teknisyen
 9. Dispeçer

Gelecek zamanlarda, bunlardan herhangi birinde ilan verilebilir. Adaylar, bunları kaçırmadan takip etmelidir. 

Havaş, personel gereği duyduğunda gerekli ilanı, karar alınması sonrasında verir. İş tanımı, görev ve sorumluluklar gibi konular da bu bağlamda açıklanır. Havaş bünyesine girmek isteyen adaylar, tüm ilanı ayrıntılarıyla birlikte, dikkatlice okumalıdır. İlan kapanma tarihi de göz önüne alınıp, başvuru yapılmalıdır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu