Başvurular

Havalimanı Tecrübesiz ve Tecrübeli 15 Kamu Personel Alımı 2022

Havalimanı Tecrübesiz ve Tecrübeli 15 Kamu Personel Alımı 2022, iş başvuruları bölümünde Havalimanı Tecrübesiz ve Tecrübeli 15 Kamu Personel Alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. Havalimanı Tecrübesiz ve Tecrübeli 15 Kamu Personel Alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Havalimanı Tecrübesiz ve Tecrübeli 15 Kamu Personel Alımı

Yeni Havalimanı Kamu Personeli Alımı Duyurusu

İŞKUR ilanları üzerinden iş arayanlar için iş ilanları hız kesmeden yayınlanmaya sürdürmekte.  Yeni açılan Halkalı Yeni Havalimanı Metro Hattı bünyesine 15 kamu personelinin alınacağı bilgisi verildi.

Yapılan Açıklama: “Günlük Çevre temizliği vb işlerde çalıştırmak için profesyonel yahut tecrübeli olmayan eleman alınacaktır.”

Yapılan açıklamaya göre alınacak 15 adet boş kontenjanın unvanı olarak beden işçisi (genel) personeli alınacağı bilgisi verildi.

Başvuru Şekli ve Adresi

Başvuruda bulunacaklar için 00006212016 iş ilan numarası ile İŞKUR üzerinden web adresine T.C kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaptıktan sonra başvurularını online olarak elektronik ortamda yapıla bilecektir.

Başvuruda bulunacak bireyler için başvurular bu ilan yayınlandıktan sonra alınmaya ekranlara gelecek olup en geç müracaatların ise 3 gün içinde 14 Eylül 2021 tarihine kadar en geç yapıla bilecektir.

Başvuru Şartları

Başvuru yapacak birinin minimum 20 yaşını tamamlamış olması, minimum okuryazar olması başvuru yapacak birinin son başvuru tarihi itibari ile 40 yaşını tamamlamamış olma şartları aranıyor.

Başvuru şartlarını taşıyan adaylar ilana başvurularını yapa bilecektir.

Bu ilana İstanbul Merkez beldesinde ikamet ediyor olma şartı aranmaktadır.

İş ilan numarası: 00006212016.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu