Müşteri Hizmetleri

Havaist Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Havaist Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Havaist Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Havaist Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Havaist Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Havaist çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Havaist müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Havaist şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Havaist müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Havaist Çağrı Merkezi Numarası

Havalimanlarını kullanan kişi sayısı son haftalarda bi hayli artış göstermektedir. İstanbul ili için de bu noktada havalimanı trafiği bi hayli fazladır. Kişiler bulundukları noktadan havalimanlarına ulaşabilmek için çeşitli araçları kullanabilmektedir. Bunlar içinde toplu taşıma araçları insanlara yardımcı olabilmektedir. Havaist şifrketi da bireylere Premium ulaşım olanağı sunan İstanbul içinde hizmet veren başarılı bir markadır. Konforu ve ekonomik yolcuğu bir arada getirerek bireylerin sorunsuz bir biçimde havalimanı ulaşımını sağlar. Eğer şirketin vermiş olduğu hizmetler ile ilgili bazı sorularınız yahuthut çeşitli poblemlerinız varsa çağrı merkezi numarası üzerinden şirkete ulaşabilmektesiniz. Böylelikle firma sizlere yol gösterecektır.

Havaist çağrı merkezi numarası 0850 888 33 34 nolu telefondan varabilirsiniz.

Havaist Müşteri Hizmetleri Numarası

Firma, şehir içi yolcu taşıma sektöründe bagajlı yolcu taşıyabilme özelliğine sahiptir. Bünyesinde çalıştırdığı 105 farklı aracıyla İstanbul’un her yerinden havalimanlarına özel taşımacılık hizmeti sağlayabilmektedir. Firmanın müşterileri için düzenledikleri hatlar bireylerin havalimanlarına ulaşımlerini kolaylaştırmaktadır. Aynı zamanda gün içinde ortalama 50 sefer ile 7/24 bireylerin yardımına koşmaktadır. Firmadan hizmet alan bireyler herhangi bir poblemlerina çözüm bulabilmeleri için müşteri hizmetleri servisi bireylere yardımcı olmaktadır. İstanbul’da son haftalarda yeni havalimanın devreye girmesi de bu araçlara olan ihtiyacı da yükseltmektadır. İBB aracılığıyla sağlanan bu hizmetler kullanıcıların kolay bir biçimde havalimanlarına ulaşımi sağlar. Detaylı bilgiler alabilmek için de müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden iletişim bilgileri alınabilmektedir.

Havaist müşteri hizmetleri numarası 0850 888 33 34 nolu telefondan varabilirsiniz.

Havaist Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Kişiler, müşteri hizmetlerine bağlanarak yalnızca operatör ile görüşme sağlamaz. Aynı zamanda firma bu hat üzerinden çalışmaları ile ilgili da bilgi verebilmektedir. Sefer bilgileri, ücretler ve otobüsler ile ilgili bilgiler de bu hat üzerinde bulunmaktadır. Eğer poblemlerinıza çözüm bulmak için direkt bağlanmak istiyorsanız web sitesi üzerindeki iletişim adresleri üzerinden operatöre bağlanabilirsiniz.

Havaist müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 888 33 34 nolu telefondan varabilirsiniz.

Havaist Şikayet Hattı

Şikayet hattı aşağı yukarı her firma için büyük bir önem taşımaktadır. Bu hat üzerinden insanlar şirketin sunmuş olduğu hizmetler ile ilgili geri dönüşler ve bildirimler yapmaktadırlar. Bu doğrultuda da firmalar gelenleri iyi bir biçimde analiz edip hizmetlerini iyileştirmek için kullanabilmektedir. İnternet sitesi üzerinden şikayet hattı telefon numaralarına ulaşılabilmektedir.

Havaist şikayet hattı 0850 888 33 34 nolu telefondan varabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Havaist müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Havaist şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Havaist Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 888 33 34

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Havaist çağrı merkezi numarasına 0850 888 33 34 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Adres Bilgisi : Yahyakemal Mah. Şair Sok. Sarılar İş Merkezi No:1 K:4. Havaist Gültepe, Kağıthane, İstanbul
E-Posta İletişim : [email protected]
Çağrı Merkezi İrtibat Tel No : 0850 888 3334
Kayıp Eşya İçin İletişim Numarası : 0538 231 7483

Arama Kelimeleri: Havaist iletişim bilgileri, Havaist telefon no, Havaist irtibat tel, Havaist canlı destek, Havaist müşteri temsilcisi, Havaist şikayet hattı, Havaist müşteri hizmetleri numarası, Havaist çağrı merkezi numarası, Havaist iletişim numarası, Havaist çağrı merkezi, Havaist müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu