Bilgi Arşivi

Hatsu İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

Hatsu İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde Hatsu İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Hatsu İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Hatsu İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

Hatsu’da çalışmak isteyenlere müjde! Hatsu iş ilanları, iş başvurusu, Hatsu işçi alımı haberleri makalemizde.

Hatay Belediyesine bağlı bir su işletmesi olan HATSU, 2014 senesinde kurulmuştur. 2560 sayılı yasaya bağlı biçimde kurularak, 12/11/2012 tarihli, 6360 sayılı yasa kapsamı içinde açılmıştır. 

Hatsu İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuHatsu İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

HATSU Güncel İş İlanları

HATSU, Hatay Belediyesine bağlı bir işletmedir. Bu nedenle HATSU iş ilanları, internet üzerinde kariyer sitelerine verilmemektedir. Güncel tüm ilanlar, Hatay Belediyesi aracılığıyla açıklamalacağı için, başvurmak isteyen adayların bunları takip etmesi gerekir. Belediye ve ona bağlı olan HATSU ve diğer işletmeler, yaptıkları hesaplamalar neticesinde bunları duyuracaktır.

Ayrıca HATSU ile telefon numarası üzerinden irtibata geçerek yahut doğrudan giderek, başvurular ile ilgili bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

HATSU, çalışanların sosyal haklarına önem verir. Bu doğrultuda yol, yemek ve diğer sosyal haklar, tatmin edici biçimdedir. Çalışma koşulları sahip olunan pozisyona göre değişmekle birlikte, çalışma saatleri yönünden uygun zamanlara sahiptir.

HATSU İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

HATSU iş başvurusu, belediyeye bağlı bir kuruluş olması sebebiyle kariyer siteleri üzerinden yapılmamaktadır. Ayrıca HATSU resmi sayfası üzerinde, bireylerin özgeçmişlerini gönderebilecekleri bir alan da bulunmamaktadır.

Başvuruda bulunmak istiyorsanız, ilk kez gerekli açıklamaların yapılmasını beklemeniz gerekir. Bundan önce form doldursanız da bir ilan söz konusu değilse, formunuz geçerlilik sahibi olmayacaktır. Dolayısıyla iş başvurusu için ilk kez tarihleri kaçırmamanız gerekir.

Ardından alakalı açıklamada gösterilen evrakları sağlayıp, sonrasında belediyeye kendiniz giderek durumu anlatmanız şarttır. Daha sonra size yönlendirme yapılacak ve bir form teslim edilecektir. 

HATSU İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

HATSU iş başvurusu için hangi pozisyonun uygun olduğu, Hatay Belediyesi veya HATSU aracılığıyla belirtilecektir. 

Başvurmak isteyen adayların, ilanda bulunan tüm şartları sağlaması gereklidir. Bu şartlardan bazıları,

  1. T.C. Devleti vatandaşı olmak,
  2. Askerlikten muaf, tecilli veya yapmış durumda olmak,
  3. Kamu haklarından mahrum konumda olmamak,
  4. Devletin güvenliğine karşı suç işlenmemiş olması,

Şeklindedir. Ayrıca her ilan, özel koşullara ve farklı eğitim-öğretim durumlarına sahip olabilir. Bunun için başvurmak isteyen adayların tüm uygun pozisyonu inceleyip, kendilerine uyana başvuru yapması şarttır. Aksi durumda şartları yerine getirmeyen adayların başvuruları geçersiz sayılacaktır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu