Bilgi Arşivi

Hatay Medeniyetler Sofrası İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Hatay Medeniyetler Sofrası İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Hatay Medeniyetler Sofrası İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Hatay Medeniyetler Sofrası İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Hatay Medeniyetler Sofrası İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Hatay Medeniyetler Sofrasında çalışmak isteyen adaylara müjde. Hatay Medeniyetler Sofrası bünyesine dahil olup Hatay Medeniyetler Sofrasına iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Hatay Medeniyetler Sofrası işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Hatay Medeniyetler Sofrasının açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Hatay Medeniyetler Sofrası, Hatay yöresi ve çevresinin yemek kültürünü ülkemize yaymak amacı ile 2009 senesinde Aksaray’da kuruldu. Kurucusu Burak Özdemir’in kamera karşısında gülümseyerek yaptığı yemek şovları ile kısa bir sürede ülkemizde büyük bir tanınırlık sağlayan Hatay Medeniyetler Sofrası , arkasına aldığı bu popülarite ile kısa bir sürede büyüyerek restoran sayısını arttırdı.

Bir süre sonra Dubaide de bir restoran açan Hatay Medeniyetler Sofrası, ülkemiz kültürünü ve yemeklerini yurt dışına da servis etmenin gururunu yaşıyor.

Hatay Medeniyetler Sofrası İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuHatay Medeniyetler Sofrası İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Hatay Medeniyetler Sofrası İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Tek bir çatı altında toplanmış olan Hatay Medeniyetler Sofrası bu bağlamda personel alımlarını da yalnızca resmî web adresi olan hataymedeniyetlersofrasi.com.tr adres üzerinden gerçekleştirmektedir. Siteye giriş yaptıktan sonra sağ tarafta bulunan İletişim yazısına tıklayarak iletişim formunu seçebilirsiniz.

Açılan penceredeki formu doldurduktan sonra konu olarak İş Başvurusunu seçmeniz gerekmekte. Formu gönderdikten sonra Hatay Medeniyetler Sofrası, ihtiyaç halinde sizinle iletişime geçecektir, bundan dolayı bilgileri eksiksiz ve doğru olarak doldurmakta yarar var.

Hatay Medeniyetler Sofrası İş İlanları

Kurumsal bir kimlik üzerinden faaliyetlerini sürdüren Hatay Medeniyetler Sofrası , klasik restoranların aksine bilinen ve zincir haline gelmiş bir marka olarak ön planda gözüküyor. Restoran sektöründe ülkemizde iyi bir konumda olan Hatay Medeniyetler Sofrası bu bağlamda bi hayli güzel kariyer fırsatları sunmakta.

Hatay Medeniyetler Sofrası iş başvuru formuna ulaşmak için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu