Başvurular

Hastane hizmetlisi alımı Üniversite 3510 TL maaşla yapıyor 2022

Hastane hizmetlisi alımı Üniversite 3510 TL maaşla yapıyor 2022, iş başvuruları bölümünde Hastane hizmetlisi alımı Üniversite 3510 TL maaşla yapıyor ile ilgili bilgi aktaracağız. Hastane hizmetlisi alımı Üniversite 3510 TL maaşla yapıyor ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Hastane hizmetlisi alımı Üniversite 3510 TL maaşla yapıyor

Hastane hizmetlisi alımı için İŞKUR Üniversite ilanı paylaşımı yaptı. İŞKUR ilan numaraları ile servis edildi. İşe alınacaklara 3510 TL maaş verilecek. Başvurusu 5 Nisan 2021 tarihine kadar sürecektir. Bursa Uludağ Üniversite hastanesi lise mezunu olarak başvuruları kabul edecek.

Başvuru yapacak adaylar 18 yaşını doldurmuş olması, 35 yaşını bitirmemiş olması, erkek adaylar askerliği yapmış, muaf yahut tecilli olması, kamu kurumlarından mahrum olmaması, devlete karşı işlenen suçlara karışmamış olması ve sağlık durumunun uygun olması gerekmektedir.

hastane-temizlik-personeli-alimi.jpg

Adaylar lise mezunu (hasta ve yaşlı bakım, hasta bakımı ve yaşlı bakımı) olması gerekiyor. Sosyal haklar olarak alınacaklara servis artı yemek verileceği bilgisi verildi. Alımda KPSS şartı aranmamaktadır.

Başvurusu geçerli adaylar içinden kura çekimi yapılacaktır. Noter kurası 8 Nisan 2021 tarihi 10 ile 11 saatleri civarında Uludağ üniversitesi sürekli olarak uygulama ve araştırma merkezi başhekimlik toplantı salonu yapılacak. Adaylar kurumun youtube adresinden canlı olarak kura çekimini izleyebilir.

Bu alımda ikamet şartı zorunluluğu yer alıyor. Yani Bursa şehrinde yaşayanların başvurusu kabul edilecek. Başvuru İŞKUR 00005960870 iş ilan numarası olarak ilan edilmiştir. Sadece internet ortamında başvuru yapılabilir.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu