Başvurular

Hastane En Az Lise Mezunu 4500 TL Maaşla Kamu Personeli Alımı 2022

Hastane En Az Lise Mezunu 4500 TL Maaşla Kamu Personeli Alımı 2022, iş başvuruları bölümünde Hastane En Az Lise Mezunu 4500 TL Maaşla Kamu Personeli Alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. Hastane En Az Lise Mezunu 4500 TL Maaşla Kamu Personeli Alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Hastane En Az Lise Mezunu 4500 TL Maaşla Kamu Personeli Alımı

Hastane Kamu Personeli Alımı İlan Duyurusu

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi döner sermaye merkez İşletmesi Üniversite adı altında istihdam edilmek üzere hastane personeli alımı gerçekleştirileceği ilan edildi. Yayınlanan ilanda istihdam edecek personellerin unvanı olarak 6 adet bahçe bakım elemanı alınacağı alımı yapılacak olan 6 birinin ise erkek bulunacağı kurum aracılığıyla altı çizildi ve ek olarak ise hemen hemen 4500 TL maaşın verileceği kurumca bilgisi verildi.

Not: İşçi Alımına başvuru yapacak işçi adayları için alım süreci İŞKUR yahut Üniversitenin web sitesi üzerinden açıklamaya çıkacağı altı çizildi.

Başvuru Süreci

Başvuruda bulunacak personeller için başvurular İŞKUR resmi sitesine yapılacak olup ilan yayınlandıktan sonra 8 ağustos 2021 tarihine kadar İŞKUR üzerinden giriş yaparak 00006176810 ilan numarasını aratarak başvurularını İŞKUR üzerinden giriş yaptıktan sonra başvuru süreçlerini tamamlayacaklardır.

Aranan Başvuru Şartları

Başvuru yapacak personeli herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik aylığı almıyor olma, Başvuruda aranan özel şartları taşıma, 18 yaşını başvuru tarihleri itibari ile tamamlamış olma şartları arandığı ve erkek personellerin askerlik ile herhangi bir ilişiğinin bulunmaması şartlarının arandığı altı çizildi.

Özel Şartlar

Başvuru yapacak birinin görevi yapmaya engel durumunun bulunmaması, lise mezunu olmak yahut dengi okullardan mezun olma şartları aranmaktadır.

Başvuruda gerekli belgeler

Adaylar başvuru esnasında başvuru dilekçesi nüfus cüzdan aslı ile birlikte 1 adet fotokopisi, son bir ay içinde alınmış adli sicil belgesi, son bir ay içinde alınmış ikametgah belgesi, diploma yahut geçici mezuniyet belgesi, erkek adaylar için askerlik durum belgesi, SGK’ belgesi belgeleri istenilmektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu