Bilgi Arşivi

Hasanpaşa Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Hasanpaşa Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Hasanpaşa Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Hasanpaşa Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Hasanpaşa Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Hasanpaşa Devlet Hastanesi iş ilanları, iş başvurusu ve işçi alımı haberleri makalemizde.

1973 senesinde SSK aracılığıyla yaptırılan ardından Sağlık Bakanlığına devredilen 2005-2008 yılları arası Hasanpaşa Devlet Hastanesi olarak hizmet veren şimdiki binaya taşınmıştır.

Semt Polikliniği olarak hizmet veren kurum, şehir içinde bulunan hastalara poliklinik hizmeti vermektedir.

Nöroloji , Göz Hastalıkları , Aile Hekimliği , Dahiliye , Genel Cerrahi , Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Kulak Burun Boğaz ve Enfeksiyon Hastalıkları branşlarının olduğu kurumda yeni servis ve poliklinik ve sayılarının arttırılması ile yöre halkına sunulan sağlık yelpazesi genişletilerek hizmet vermeye sürdürmektedir.

Hasanpaşa Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş BaşvurusuHasanpaşa Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Hasanpaşa Devlet Hastanesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Çeşitli meslek gruplarından çok sayıda personel ihtiyacı bulunan hastanede iş ilanları hastanenin ihtiyaçları ışığında genelde İŞKUR üzerinden yayımlanmaktadır. Personel alımı iş başvuruları İŞKUR üzerinden online olarak yapılabilmektedir.

Kurum, 657 Sayılı Kanun’un 4/B bendine göre anlaşmali işçi alımı gerçekleştirmekte olup, Kurumun iş ilanları İŞKUR, Resmî Gazete ve ilan.gov.tr adresleri üzerinden yayımlanmaktadır. Dolayısı ile adayların bu adresleri aralıklı olarak takip etmeleri gerekmektedir.

Bir devlet kurumu olması sebebiyle belirli pozisyonlara başvuru şartlarının bulunabileceği için adayların ilk kez başvuruda bulunmak istedikleri pozisyonlar ile alakalı şartları okuması ve gerekli şartları yerine getirmeleri gerekmektedir.

Misal verilecek olursa memur pozisyonları için adaylardan KPSS puanı istenebilir, bu bağlamda eğer KPSS puanının yoksa başvuruda bulunmanız olanaksızdır.

Hasanpaşa Devlet Hastanesi İş İlanları

Hastane adı altında kadrolu yahut anlaşmali olarak çok sayıda işçi alımı gerçekleştirmektedir. Kurum adı altında çalışmak istediğiniz pozisyonların niteliklerini öğrenerek başvuru yapmanız size büyük avantaj sağlayabilir.

Başvuruda bulunacak tüm adaylarda 657 Sayılı Kanun’un 48.maddesinde gösterilen genel şartlar aranmaktadır. Bu bağlamda yasayı önceden okuyarak istenen gereklilikleri yerine getirebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu