Başvurular

Harran Üniversitesi 60 Sözleşmeli Sağlık Çalışanı Alacak 2022

Harran Üniversitesi 60 Sözleşmeli Sağlık Çalışanı Alacak 2022, iş başvuruları bölümünde Harran Üniversitesi 60 Sözleşmeli Sağlık Çalışanı Alacak ile ilgili bilgi aktaracağız. Harran Üniversitesi 60 Sözleşmeli Sağlık Çalışanı Alacak ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Harran Üniversitesi 60 Sözleşmeli Sağlık Çalışanı Alacak

Kamu ilanları içinde Şanlıurfa Harran Üniversitesi 60 anlaşmali sağlık çalışanı alımı yapılacağı açıklamasu yapıldı. Adaylar lise, önlisans ve lisans mezunu olabilecek. Başvurusu 2 Temmuz tarihine kadar devam edecek.

Alım ünvanları acil tıp teknisyeni, röntgen teknisyeni, laborant, ebe, psikolog ve hemşire olarak yapılacak. En az KPSS 60 puanı bulunan adayların başvurusu kabul edilecek. Sadece 1 ilana başvuru yapılabilir.

Başvurular Nasıl Yapılacak?

Adaylar 2 Temmuz 2021 (mesai saati bitimine kadar) Üniversite Rektörlük Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Başka metotlarla başvuru yapmaya çalışanların başvurusu geçersizdir.

Başvuru Genel Şartları Nedir?

Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış yahut muaf olmak yahut tecilli olmak. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak.

Başvuracak adaylardan Lisans mezunları için 2020 KPSS (B) grubu KPSS (P3) puanı, Ön lisans mezunları için 2020 KPSS(B) grubu KPSS (P93) puanı ve Meslek Lisesi mezunları için 2020 KPSS (B) grubu KPSS (P94) puan çeşitlerinden minimum 60 ve üzeri puan almak.

Çeşitli KHK ile kamu görevinden çıkarılanlar başvuruda bulunamazlar.

Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik yahut yaşlılık aylığı almıyor olmak.

Tüm pozisyonlar için haftalık çalışma süresi 40 saati aşmayacak biçimde alakalı birimin yönetimi aracılığıyla belirlenecek saatlerde görev yapma (gece dahil) şartını kabul etmek.

Öğrenim durumları çok çeşitli olduğundan kılavuz içinde tablo şeklinde sunuldu.

Sağlık Personeli başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu