Başvurular

Harran Üniversitesi 107 Memur, İşçi ve Kamu Personel Alımı 2022

Harran Üniversitesi 107 Memur, İşçi ve Kamu Personel Alımı 2022, iş başvuruları bölümünde Harran Üniversitesi 107 Memur, İşçi ve Kamu Personel Alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. Harran Üniversitesi 107 Memur, İşçi ve Kamu Personel Alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Harran Üniversitesi 107 Memur, İşçi ve Kamu Personel Alımı

Haran üniversitesi adı altında istihdam edilmek üzere Resmi gazete üzerinden 107 memur alımı, işçi alımı ve kamu personeli alımı yapacağını dile getirdi. İlana göre farklı unvanlarda bir çok işçi alımı yapılıyor.

İlana göre Harran Üniversitesi adı altında istihdam edilmek üzere hemşire, biyolog, eczacı, diyetisyen, sağlık teknikeri laborant, röntgen teknisyeni, mühendis, büro personeli, diğer sağlık personeli, koruma ve güvenlik personeli ve temizlik personeli alımı yapıyor.

Personel İstihdamı İçin Başvuru Şartları;

Koruma ve güvenlik görevlisi alımı için yükseköğretim kurumlarının özel güvenlik ve koruma, savunma ve güvenlik, güvenlik, kamu güvenlik ve asayişin sağlanması yahut güvenlik ve koruma ön lisans programlarının birinden mezun olmak.

35 yaşını doldurmamış olmak.

Büro personeli alımı için yükseköğretim kurumlarının muhasebe, bilgisayar destekli muhasebe, bilgisayarlı muhasebe ve vergi uygulamaları yahut muhasebe ve vergi uygulamaları ön lisans programlarının birinden mezun olmak.

Eczacı alımı için yükseköğretim kurumlarının eczacılık bölümü lisans mezunu olmak.

Hemşire alımı için sağlık meslek liselerinin hemşirelik bölümünden mezun olmak ve belgelendirmek kaydıyla minimum 1 (bir) yıl hastanede hemşire olarak çalışmış olmak.

Başvuru Şekli ve Zamanı;

Başvurular 11 Ocak 2022 tarihinde başlamış olup 26 Ocak 2022 tarihinde sona ermiş olacaktır. Başvurular Şanlıurfa http://personel.harran.edu.tr/ linki üzerinden yapılacaktır.

Başvuru İlan Metni

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu