Müşteri Hizmetleri

Harley Davidson Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Harley Davidson Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Harley Davidson Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Harley Davidson Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Harley Davidson Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Harley Davidson Motor Şirketi bir Amerikan motor şirketi olarak piyasada etkinliğini sürdürüyor.  Markanın isim babası, şirketin kurucusu olan William Harley ve Arthur Davidson’un soyadlarının kombinasyonundan geliyor. Merkezi Milwaukee, Wisconsin, Amerika’da yer alıyor. Amerika’nın ve dünyanın en büyük motor üreticilerinden biri olma özelliğini taşır. Hatta, dev motor şirketi için piyasaya egemen olan tek Chopper motor üreticisidir dersek yanlış olmaz. Harley Davidson’ın en fazla satış yaptığı yerlerden birisi de Polis Merkezleri. Sürat ve çevikliği sebebiyle, polis personellerinin en sık tercihleri içinde yer alıyor. Bugün ulaştığı noktayı ise, 1. Ve 2. Dünya savaşlarında Amerika Birleşik Devletleri ordusuyla yaptığı ortaklıktan kaynaklanıyor.

Motosiklet modelleri şu biçimdedir;
Harley-Davidson Street
Harley-Davidson Sportster
Harley-Davidson Dyna Glide
Harley-Davidson Softail
Harley-Davidson VRSC
Harley-Davidson Touring
Harley-Davidson CVO modelleri

Motor hacmi 700 cc’nin üzerinde ağır motorlar üreten şirketin kurucu üyeleri içinde Davidson’un abileri William ve Walter Davidson da mevcuttur. Genelde kuvvetli motoruyla bilinen Chopper modelinde motorsiklet üreten şirket, ABD ordusuna bu motorlardan çok fazla sağladı.  Bu güzel motorlar 15.000 adet hazırlandı. O kötü, büyük buhran zamanından kurtulan firma bunun yanı sıra 2.Dünya Savaşı ve Vietnam savaşı için de askeri motorlar üretti.  Ayrıyetten Harley Davidson’un bir müzesi, bir restoranı ve bir motorsiklet klübü yer alıyor. Ve şuana dek üretilmiş fiyatı yüksek Harley Davidson motosikleti 40.000 USD değerindeki The CVO Ultra Classic Electra Glide olup, araçtan yalnızca 4.200 adet üretildi. Sıradışı motor tasarımları ve Amerikan kültürünü yansıtması sebebiyle dünya çapında büyük üne kavuşan Harley Davidson, ağırlıkla Chopper Motorsiklet sevdalılarının tercihidir. Motor gücü ve değeri bir yana, köklü bir şirket oluşu onu diğer motorsiklet üreticilerinden birkaç adım öne çıkartıyor. Motorsiklet üretiminin bunun yanında, Motorsiklet ekipmanları, ayakkabı, deri yelek ve ceket gibi giyim sektöründe de üretim yapan ve bu konularda iddiasını kaybetmeyen şirket, günümüzün “Amerikan Motor Kültürü” ile en fazla bağdaşan şirketlerinden birisi olma ünvanını koruyor.

Harley Davidson’un Türkiye bayisinin telefon, adres ve mail bilgileri bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden firmayla irtibata geçerek istek, öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Harley Davidson Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Harley Davidson Bosphorus Adresi
Ataturk Oto Sanayi Sitesi 53.Sokak No:3 34398 Maslak-İstanbul/TURKİYE

Harley Davidson Bosphorus Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
+90 212 356 53 53

Harley Davidson Bosphorus E-mail Adresi
[email protected]

Arama Kelimeleri: Harley Davidson iletişim bilgileri, Harley Davidson telefon numarası, Harley Davidson irtibat tel, Harley Davidson canlı destek, Harley Davidson müşteri temsilcisi, Harley Davidson şikayet hattı, Harley Davidson tüketici ilişkileri danışma hattı, Harley Davidson iletişim, Harley Davidson çağrı merkezi, Harley Davidson Türkiye iletişim, Harley Davidson Türkiye mağazası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu