Bilgi Arşivi

Hapag-Lloyd İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Hapag-Lloyd İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Hapag-Lloyd İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Hapag-Lloyd İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Hapag-Lloyd İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Hapag-Lloyd’da çalışmak isteyenlere müjde! Hapag-Lloyd iş ilanları, iş başvurusu, Hapag-Lloyd işçi alımı haberleri makalemizde.

1970 Yılında Almanya’nın Hamburg kentinde kurulan Hapag-Lloyd ülkeler arası gemicilik ve konteyner taşımacılığı sektöründe hizmet vermektedir. Kökenleri 1850’li senelere dayanan iki şirketin birleşmesi sonucu kurulmuştur.

2021 yılı itibari ile 235 modern gemisi ve 11.8 Milyon TEU konteyner taşıma kapasitesi ile 130 ülkede 394 ofisi ile iş ortaklarına ulaşan Hapag-Lloyd, Dünya’nın en büyük deniz taşımacılığı şirketlerinden biridir.

Tüm Dünya’ya yayılmış hemen hemen 13.000 çalışanı ile olabilecek olan en iyi hizmeti sunmaya çalışan, sektörüne getirdiği sürdürülebilir çözümleri ile müşterileri için her zaman en iyisini arzulayan Hapag-Lloyd, gemicilik ve konteyner taşımacılığı alanında en iyisi olma misyonunu sağlam adımlarla sürdürmekte.

Türkiye temsilciğini 1989 senesinde hizmete sokan Hapag-Lloyd ülkemizde Bursa, İstanbul, İzmir ve Mersin illerinde bulunan ofislerinin bunun yanında Türkiye’nin bir çok limanında, hem ihracat hem de ithalat alanında Avrupa, Amerika ve Uzakdoğu Limanlarına direkt olmak üzere Türkiye’den dünyanın çeşitli noktalarına soğutucu da dahil konteyner taşımacılığı hizmeti veriyor.

Hapag-Lloyd İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuHapag-Lloyd İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Hapag-Lloyd İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Uluslararası alanda çalışmalarını sürdüren Hapag-Lloyd ülkemizdeki saha ve liman ofislerinin ihtiyaçları ışığında personel alımlarını kariyer.net adresi üzerinden paylaşımı yaptığı iş ilanları aracılığı ile gerçekleştirmektedir.

Ülkemizin en bilinen kariyer portallarından birisi olan kariyer.net adresinden şirketin tüm iş ilanlarına basit bir şekilde başvuruda bulunman yalnızca iki basit adım kadar uzağınızda.

Bu bağlamda kariyer.net adresinde yayımlanan onlarca ilana başvuruda bulunmak için ilk kez platforma giriş yapmalı ve eğer öncedenden yoksa bir üyelik oluşturmalısınız.

Sitenin sağ üst bölümünde bulunan Üye ol yazısına tıklayarak açılan pencereden basit bir şekilde üyelik işlemleriniz tamamlayabilirsiniz.

İsim, soy isim ve mail adresi gibi bilgileri doldurarak üyelik işleminizi dakikalar içinde bitirdiktan sonra güncel detaylarınız ile özenle hazırlanmış bir özgeçmiş tercih ederek Hapag-Lloyd’da basit bir şekilde kariyer fırsatı yakalayabilirsiniz.

Kariyer.net adresine yayımlanan iş ilanlarını aşağıdaki linklerden basit bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Hapag-Lloyd İş İlanları

Hapag-Lloyd şifrketinın ülkemizdeki tüm ofisleri ile alakalı adres ve iletişim detaylarını şirketin resmi internet adresinde bulunan İletişim sayfası aracılığı ile görüntüleyebilir, dilerseniz bu numara ve adresler ile şirkete ulaşarak işe alım ile ilgili detaylı bilgilere varabilirsiniz.

Hapag-Lloyd’ın paylaşımı yaptığı ve gelecekte yayımlayacağı tüm iş ilanlarına sitemiz aracılığı ile güncel olarak ulaşabilir, tablo linkleri tercih ederek dilediğiniz ilana giderek iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu bağlamda sitemizi aralıklı olarak ziyaret etmeyi unutmayın.

NoPozisyonlarLokasyon
1Import Customer Representativeİzmir
2Sales CoordinationMersin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu