Müşteri Hizmetleri

Hamidiye Su Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Hamidiye Su Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Hamidiye Su Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Hamidiye Su Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Hamidiye Su Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Hamidiye Su çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Hamidiye Su müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Hamidiye Su şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Hamidiye Su müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Hamidiye Su Çağrı Merkezi Numarası

Su hayattaki en güzel şeydir. Yaşamamız için suyun büyük bir önemi mevcuttur. İçtiğimiz suyun da mikropsuz olması mühimdir. İçindeki mineraller de sağlığımız için önem taşımaktadır. Hamidiye Su 1902 senesinden beri faaliyetlerini sürdürmektedir. Modern donanımlı tesislere sahip olup el değmeden damacanalara hazırlanıp sizlere getirilmektedir. Laboratuvarlarda fiziksel ve kimyasal testlerden geçirilmektedir. Hijyenik mekanlarda hazırlanan suyu gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz. Damacanaların iç ve dış yüzeyleri 55-70 derecede yıkanmakta, durulanmakta, su dolumları yapılmakta ve sizlere sunulmaktadır. Teknik ekipmanlar ve cihazlar üretim yaptığı yerlerinde bulunmaktadır. Çağrı merkezini arayarak sipariş oluşturabilir, istek ve dileklerinizi müşteri temsilcisine iletebilirsiniz.

Hamidiye Su çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Hamidiye Su Müşteri Hizmetleri Numarası

Bu su şifrketinın nakil ve sevkiyat işlemlerinde son model taşıma araçları kullanmaktadır. Ayrıca gıda maddeleri tüzüğüne göre taşımacılık yapmaktadır. Türkiye’nin en büyük tanker filosuna da sahiptir. İstanbul’da bulunan firma bir çok ilçe ve semte su nakliyesi yapmaktadır. İçimi yumuşak, lezzetli ve doğal olmasıyla da tercih edilmektedir. Su siparişi verecek olan bireyler şirketin uygulamasını telefonlarına indirerek bunu anında başarabilirler. Telefon ile sipariş verecek bireyler 0 212 360 17 45 – 0 212 360 13 33 numaraları arayarak da sipariş oluşturmanız olabilecekdür. Bayi listesini görmek ve size yakın olan yeri seçmek için internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Müşteri hizmetleri numarasını arayarak daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Hamidiye Su müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Hamidiye Su Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Bu su şifrketi ile direkt bağlantı kurarak siparişte bulunacak bireyler yukarıda bulunan numaraları arayabilirler. Ayrıca 444 19 02 müşteri hizmetleri numiçinden ulaşım sağlamanız da olabilecekdür. Tek tıkla online sipariş vermek isteyenler uygulamayı indirebilirler. Mail ile iletişim kuracak olan bireyler [email protected] mail adresi ile yazılı iletişimde bulunabilirler. Sosyal medya hesaplarından takip etmeniz de olabilecekdür.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Hamidiye Su müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Hamidiye Su Şikayet Hattı

Bu şirketin müşteri hizmetlerini arayarak karşı karşıya geldiğınız sıkıntılı durumları ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Yılların deneyimi ile üyelerinin devamlı yanında olan firma onların tatmin kalmalarını da önemsemektedir. Siparişlerin geç gelmesi, su veya damacana ile alakalı sıkıntıları şirkete bildirebilir ve giderilmesini sağlayabilirsiniz. Yapılan şikayetlerin hepsi değerlendirilmekte ve hemen giderilmektedir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Hamidiye Su müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Hamidiye Su şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Hamidiye Su Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 19 02

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Hamidiye Su çağrı merkezi numarasına 444 19 02 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Hamidiye Kaynak Suları Sanayi Turizm ve Ticaret A.Ş

Adres Bilgisi : Mithat Paşa Mah. Selanik Bulvarı No: 1 Kemerburgaz-Eyüpsultan/İSTANBUL

Telefon No : 0212 360 17 45

İrtibat Tel: 0212 360 13 33

Fax İletişim Hattı : 0212 360 17 41

E-Posta İrtibat Bilgisi: [email protected]

Arama Kelimeleri: Hamidiye Su iletişim bilgileri, Hamidiye Su telefon no, Hamidiye Su irtibat tel, Hamidiye Su canlı destek, Hamidiye Su müşteri temsilcisi, Hamidiye Su şikayet hattı, Hamidiye Su müşteri hizmetleri numarası, Hamidiye Su çağrı merkezi numarası, Hamidiye Su iletişim numarası, Hamidiye Su çağrı merkezi, Hamidiye Su müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu