Müşteri Hizmetleri

Halkbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Halkbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma, müşteri hizmetleri bölümümüzde Halkbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma ile alakalı bilgiler paylaştık. Halkbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma yazımızın detayları..

Halkbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Halkbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Halkbank müşteri temsilcisine direk bağlanma ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

Türkiye Halk Bankası Anonim Şirketi olarak kurulan banka halk içinde kısaca HalkBank diye bilinmektedir.

HalkBank Hakkında Her Şey

HalkBank 1933 yılı içinde 2284 sayılı Halk Bankası ve Halk Sandıkları Kanunu kapsamı alanında kurulmuştur. Halk bankasının kuruluş amacı ufak ve orta büyüklükte bulunan tüm esnaflara yahut sanayiciler için kolay bir biçimde ucuz kredi vermektir. Banka Türkiye çapında bulunan 3 tane büyük Devlet Bankaları yani Kamu Sermayeli Bankaları içinde yerini almaktadır. Halk bankasının yurt içinde birden fazla sayıda şube ve ATM’si bulunmaktadır. 1950 senesinden sonra direk şube açma ve kredi kullandırma yetkisi aracılığıyla çalışmalarına başlamıştır. Daha sonraları sermayesini artıran Halk bankası aktif bir çalışma temposu içine girmiştir ve mevduat ile kredi hacmi gün geçtikçe yükselmiştir.

Halk bankasına 1992 senesinde Türkiye Öğretmenler Bankası T.A.Ş. 1993 senesinde da Sümerbank ve 1998 yılı içinde Etibank devredilmiştir. Halk bankasına her devir edilen ve katılım sağlayan yapılar bankanın daha çok zenginleşmesine ile daha da güçlenmesine yardımcı olmaktadır. 2000 yılına gelindiği zaman kamu bankalarının bunun yanında çağdaş bankacılığın ve ülkeler arası yarışın gerekli olduğu kadarı çalışmalarını ve özelleştirmeye hazırlanmasını sağlayacak durumda yenide yapılanmaya başlamıştır. Halk bankası 2004 senesinde pamuk bankasını bünyesi altına almıştır ve bireysel bankacılık şube yapısında değişiklikler yapmıştır. Banka özellikle KOBİ bankacılığında orta ve üzeri gelir düzeyine sahip olan müşteriler için çok daha özel ürünler geliştirmek için çalışmalar yapmıştır.

Halkbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Halk bankası bünyesi içinde bulunan birden fazla kurumlar bulunmaktadır. Bu kurumların en başında Halk Sigorta, Halk yatırım, Halk emeklilik, yatırım ortaklığı, Halk gayrimenkul, Halk portföy, Halk leasing, Halk KOBİ, Halk akademi, Halk faktöring ve Halk evim gibi alanlarda hizmet sağlamakta olan kurumlar bulunmaktadır. Halk bankası devlet aracılığıyla kurulmuş olup şu anda hala kamu olarak hizmet vermektedir. Bankanın sermayesi daha çok arttırılarak mevduat ve kredi hacmi hususunda daha da çok yükseliş meydana gelmesi için çalışmalara devam etmektedir. Halk bankasının 891 tane şubesi bulunmaktadır.

Halkbank müşteri hizmetlerine direk  bağlanma için ilk olarak Halkbank müşteri hizmetleri numarası olan 444 0 401 aranmalı. Ardından 0 tuşlanarak müşteri hizmetlerine bi hayli hızlı biçimde bağlanılabilir.

Halkbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma
444 0 401 -> 0

Arama Kelimeleri: halkbank müşteri hizmetlerine bağlanma, halkbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma, halkbank müşteri hizmetleri, halkbank müşteri hizmetleri numarası, halkbank müşteri hizmetlerine bağlanma 2018, halkbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma 2018, halkbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma, halkbank müşteri hizmetlerine hemen bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu