Müşteri Hizmetleri

Halk TV Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Halk TV Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Halk TV Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Halk TV Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Halk TV Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Halk TV yani Halk Haber TV, Deniz Baykal’ın öncülüğünde 2005 senesinde Ankara’da kurulmuş bir televizyon kanalıdır. Kanal, Digiturk, D-Smart, Türksat 3A, Filbox platformlarında seyredilebilmektedir. Genel olarak haber kanalı olduğu için her an ve her saat başı güncel olarak haber yayınları yapılmaktadır. Cumhuriyet Halk Partisi ve Atatürkçü görüşünü benimseyen bir kanaldır.

Kanalda yayına giren programlar genelde şöyledir; Analiz, Ekonomi Gündemi, Ekonomi Politik, Empati, Gündem Özel, Halk Arenası, İyilik Sağlık, Köyün Delisi, Maniki Dünya, Medya Mahallesi, Özgür İrade, Şimdiki Zaman, Siyaset Rüzgarı, Sol Şerit, Zamanın Ruhu. Ayrıca Halk TV’nin Halk Radyo ve Halk TV Euro gibi yan yayın araçları da mevcuttur.

Halk TV’nin 0312’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla haber ihbarında bulunabilir; soru, istek, öneri, şikayet ve görüşlerinizi Halk TV’ye basit bir şekilde bildirebilirsiniz.

İlgili numara üzerinden iletişime geçebileceğiniz gibi info @ halktv . com . tr e mail adresine e posta olarak da gönderebilir ve rahatlıkla görüşme sağlayabilirsiniz. Ayrıca halk tv com tr üzerinden tümü sekmesine gelerek iletişim kısmını tıklayıp açılan sayfa üzerinden gerekli alanları doldurarak da mesajınızı iletebilir ve haberdar etmek istediğiniz durumları paylaşabilirsiniz.

Halk TV Çağrı Merkezi Numarası

Halk tv digiturk, d-smart, türksat 4a ve internet üzerinden yayın veren bir ulusal kanaldır. Haberleri en kısa bir sürede ve en tarafsız biçimde sunmayı amacı olan halk tv seyirci kitlesini arttırmıştır. Büyük bir kitleye hitap eden kanal kendini geliştirme ve yenileme çalışmalarına devam ederken Halk TV çağrı merkezi numarasını da aktif olarak kullanmaktadır. İzleyicilerin iletişime geçebilmeleri için 0312 236 64 25 numaralı telefon numarasını aktif olarak kullanan bi hayli hızlı ve kolay çözümler sunan Halk Tv televizyon kanalları içinde değişik bir yer edinmeye çalışmıştır.

Halk TV izlemek için birden çok alternatif bulunmaktadır. Dilek, istek, öneri ve şikayetleriniz için rahatlıkla iletişime geçebileceğiniz telefon numarasının dışında internet üzerinden de alternatif bulunmaktadır. Türkiye’nin dört bir köşesine kesintisiz yayın yapan tarafsız bir biçimde yayın hayatını sürdürmeyi amacı olan Halk TV Uydu yayını
Türksat 4A 12423 V 27500 3/4 D-Smart 272. kanal Digiturk 53. kanallar üzerinde yayın hayatına devam etmektedir.

Halk TV Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0312 236 64 25

Halk TV e Mail Adresi

info @ halktv . com . tr

Arama Kelimeleri: halk tv iletişim bilgileri, halk tv telefon no, halk tv irtibat tel, halk tv canlı destek, halk tv müşteri temsilcisi, halk tv şikayet hattı, halk tv çağrı merkezi numarası, halk tv çağrı merkezi, halk tv seyirci iletişim numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu