Başvurular

Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü Daimi Kamu Personeli Alımı 2022

Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü Daimi Kamu Personeli Alımı 2022, iş başvuruları bölümünde Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü Daimi Kamu Personeli Alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü Daimi Kamu Personeli Alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü Daimi Kamu Personeli Alımı

Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü Ankara daimi kamu personeli alımı yapacağını ilan etti. Alımı yapılacak kişi ana okulunda görev alacak.

Adaylar aşağıda verilen ilan numaralarını takip etmesi gerekiyor.

Başvurusu: İŞKUR iş ilan 00006444404 numarası ile elektronik ortamda yapılacaktır.

Başvuru 10 Aralık 2021 tarihi bitimine kadar sürecektir.

Çocuk gelişimi ve eğitimi eleman alım için adaylar meslek yüksek okulları çocuk gelişimi bölümü mezunu olması isteniyor.

En az KPSS 60 puanı bulunan adayların başvurusu kabul edilecek. 18-34 yaş içinde olan adaylar alıma başvuru yapabilir. Ankara ikameti olanların başvurusu kabul edilecek.

KPSS’ye tabi ilanlara başvuranların puan üstünlüğüne ve öncelikli olarak başvuranların ise eski tarihli belgelerden başlanmak suretiyle öncelik belge tarihlerine göre açık iş rakamının dörder katı olarak oluşturulan nihai aday listeleri sınav yapılmak üzere talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna gönderilir.

Listelere giren adaylar, ilan şartlarına ilişkin olarak; eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. belgelerini ilanı veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz eder.

Belge teslim tarihi ve yeri, ilanda veya kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinde adaylara açıklamalur.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu