Bilgi Arşivi

Hakmar Ekspres İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Hakmar Ekspres İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Hakmar Ekspres İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Hakmar Ekspres İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Hakmar Ekspres İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Hakmar Ekspres ’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Hakmar Ekspres bünyesine dahil olup şirkete iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Hakmar Ekspres işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Hakmar Ekspres’in açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Hakmar Ekspres, ilk mağazasını Pendik Esenyalı beldesinde 2007 senesinde hizmete sokmuştur. Geçmişten gelen tüccarlık deneyimi ile indirim mağazacılığı sektöründe kuvvetli bir marka oluşturtan Hakmar Ekspres kısa bir sürede bir çok üründe üretime geçmesi ve kurumsal yapısını kurması ile şirket kültürünü kısa bir sürede oluşturarak sektörde söz sahibi olmuştur.

Müşterilerine güven aşılayarak kısa bir sürede bölgesel firmalar içinde Türk halkının güvenini kazanan Hakmar Ekspres, indirim mağazacılığı sektörünü analiz ederek en uygun metotları benimsemiş, geçmişten gelen tecrübesi ve özgüveni ile değişikliklar yaratarak esaslı bir organizasyon olmuştur.

Hakmar Ekspres İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuHakmar Ekspres İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Hakmar Ekspres Başvurusu Nasıl Yapılır?

Hakmar Ekspres, personel alımlarını secretcv.com ve resmî web sitesi olan hakmarexpress.com.tr adresi üzerinden gerçekleştirmektedir.  Kısa sürede kurduğu kurumsal yapısı ile her geçen gün daha çok işçi alımı gerçekleştiren Hakmar Ekspres adı altında çalışma fırsatı yakalamak için uymanız gerekenler kolay bir şekilde.

Secretcv.com adresi üzerinden Hakmar Ekspres’in paylaşımı yaptığı iş ilanlarını görüntülemek ve iş başvurusunda bulunmak için ilk kez bir üyelik sahibi olmanız gerekmekte. Üyeliğinizi oluşturduktan sonra giriş yaparak güncel bir CV yüklemelisiniz. CV yüklendikten sonra dilediğiniz iş ilanına başvuruda bulunabilirsiniz.

Eğer dilerseniz hakmarexpress.com.tr adresinden de iş başvurusunda bulunmak kolay bir şekilde. İlk olarak internet sitesine giriş yaptıktan sonra,  sitenin alt bölümünde bulunan Kurumsal başlığı altında bulunan Kariyer yazına tıklamalısınız. Açılan pencerenin en alt bölümünde bulunan İş Başvurusu için Tıkla kısmına girerek mevcut iş ilanlarını görüntüleyebilirsiniz.

Hakmar Ekspres İş İlanları

Kurumsal kimliği ve uygun çalışma standartları ile güzel bir marka olan Hakmar Ekspres,  çalışanlarının kişisel ve mesleki gelişimlerini ön planda tutarak onları sürekli olarak olarak geliştirmektedir. Çalışan performanslarını objektif kriterlere göre değerlendirerek herkese eşit yükselme fırsatı sağlıyor.

İş sağlığı ve güvenliği yönünden da yüksek standartlara sahip Hakmar Ekspres, tercih edilen bir marka ortamı sağlamaktadır.

Kariyer.net İş İlanları

No Pozisyonlar Lokasyon
1 İç Denetçi İstanbul(Asya)

Secretcv.com İş İlanları
No Pozisyonlar Lokasyon
1 Mağaza Personeli Tuzla İstanbul Anadolu
2 Mağaza Personeli Tuzla İstanbul Anadolu
3 Mağaza Personeli Kadıköy İstanbul Anadolu
4 Mağaza Personeli Sfakattepe İstanbul Anadolu
5 Mağaza Personeli Çekmeköy İstanbul Anadolu
6 Mağaza Personeli Kartal İstanbul Anadolu
7 Mağaza Personeli Ataşehir İstanbul Anadolu
8 Mağaza Personeli Pendik İstanbul Anadolu
9 Mağaza Personeli Beykoz İstanbul Anadolu
10 Mağaza Personeli Üsküdar İstanbul Anadolu
11 Mağaza Personeli Pendik İstanbul Anadolu
12 Mağaza Personeli Sultanbeyli İstanbul Anadolu
13 Mağaza Personeli Ümraniye İstanbul Anadolu
14 Mağaza Personeli Maltepe İstanbul Anadolu
15 Manav Depo Personeli (Gece Vardiyası) İstanbul Anadolu, Kocaeli

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu