Müşteri Hizmetleri

Hakmar Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Hakmar Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Hakmar Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Hakmar Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Hakmar Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Hakmar çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Hakmar müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Hakmar şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Hakmar müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Hakmar Çağrı Merkezi Numarası

İstanbul Pendik’te kurulup hizmet vermeye başlayan Hakmar alışveriş merkezleri gitgide gittikçe artan müşteri kitlesi ile 28 adet şube sayısına ulaşmıştır. Bunun bunun yanında bi hayli bi hayli beğeni alan ürünleri ile de düzenli olarak tercih edilen marketlerden birisi olmaktadır. Gıda ürünleri için çok fazla tercih edilen market diğer bir çok ürünü ile de üyelerine hizmet sağlamaktadır. Çağrı merkezi numarası üzerinden daha fazla bilgi, ürün istek ve talep gibi konular için arama gerçekleştirilebilmektedir.

Hakmar çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Hakmar Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşteri hizmetleri numarası üzerinden ürünler ile ilgili bilgi alınabileceği gibi market bünyesinde gerçekleşen her bir hizmet ile ilgili da bilgi sahibi olunabilmektedir. Bunun bunun yanında soru ve görüşler var ise doğrudan market çalışanlarına iletilebileceği gibi çağrı merkezlerinde bulunan müşteri temsilcilerine de bildirilebilir. Müşteri hizmetlerinin donanımlı ekibi ile kısa bir sürede iletişime geçilebilmesi olabilecek olacaktır. müşteri hizmetleri numarası üzerinden yalnızca istek ve sorular değil şikayet bildirileri de yapılabilmektedir.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Hakmar müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Hakmar Direkt Bağlanma

Yalnızca markette mevcut olan ürünler için değil markette bulunması istediğimiz ürünleri bildirmek yahut bölgeye sunulan kapıda teslim hizmeti var ise bunlardan yararlanmak için çağrı merkezlerinden yararlanılabilmektedir. Çağrı merkezi müşteri temsilcisine direkt bağlanma gerçekleştirmek için 0216 307 44 40 numarası üzerinden iletişime geçilebilmektedir. Hiç vakit kaybetmeden direkt bağlanma hususu için arama esnasında ilgilli yönlendirmeleri uygulamakta muhakkak fayda olacaktır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Hakmar müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Hakmar Şikâyet Hattı

Market içinde olarak yaşanabilecek olumsuz durumlardan ötürü şikayet hattı siz değerli okurlarımız için bulunmaktadır. bu hat üzerinden iletişime geçmek ve yetkili bireyler yaşanan olumsuz durum hakkına ayrıntılı bilgi aktarmak için arama yapılabilmektedir. Satın alınma işlemi gerçekleşen ürünlerin daha ardından bir defosunun bulunduğu veya tarihinin geçmiş olduğu gibi bildirilerde bulunmak için doğrudan market içinde bulunan mağaza çalışanına götürülebileceği gibi, ardından bu hatayı bildirmek ve bir daha yaşanmasını önlemek için çağrı merkezi müşteri temsilcisi ile şikayet hattı üzerinden görüşme yapılabilmektedir.  Şikayet hattı üzerinden görüşme gerçekleştirmek için 0216 307 44 40 numarasını aramak ve şikayeti bildirilecek olan durumu yetkili insana bildirmek yeterli olacaktır.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Hakmar müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Hakmar şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Hakmar Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0216 307 4440

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Hakmar çağrı merkezi numarasına 0216 307 4440 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Hakmar Alışveriş Merkezleri
E-Posta : [email protected]
Telefon : 0216 307 4440

Arama Kelimeleri: Hakmar iletişim bilgileri, Hakmar telefon no, Hakmar irtibat tel, Hakmar canlı destek, Hakmar müşteri temsilcisi, Hakmar şikayet hattı, Hakmar müşteri hizmetleri numarası, Hakmar çağrı merkezi numarası, Hakmar iletişim numarası, Hakmar çağrı merkezi, Hakmar müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu