Başvurular

Hakkari Düz Memur ve Zabıta Alımı (Türkiye Geneli Başvurusu) 2022

Hakkari Düz Memur ve Zabıta Alımı (Türkiye Geneli Başvurusu) 2022, iş başvuruları bölümünde Hakkari Düz Memur ve Zabıta Alımı (Türkiye Geneli Başvurusu) ile ilgili bilgi aktaracağız. Hakkari Düz Memur ve Zabıta Alımı (Türkiye Geneli Başvurusu) ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Hakkari Düz Memur ve Zabıta Alımı (Türkiye Geneli Başvurusu)

Hakkari Belediye Başkanlığı Düz Memur Alımı ve Zabıta Memuru Alımı Duyurusu

Düz memur alımı ile birlikte zabıta alımı yapılacağı bilgisi verildi. Yerel Yönetimler Genel Müdürlüğü üzerinden ilan adayların ulaşımine açıldı. Her iki branş için değişik başvuru şartları yer alıyor. Türkiye genelinden başvuru kabul edilecektir.

En az KPSS 60 puanla 5 memur ve 5 zabıta olmak üzere 10 kişi istihdam edilecek.

Genel Ortak Başvuru Şartları

Sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olanların başvurusu kabul edilecek. Kamu haklarını kullanmasına engel durumu olmaması istenmektedir. Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak yahut askerlik çağına gelmemiş bulunmak veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş yahut yedek sınıfa geçirilmiş olması gerekmektedir.

Yapacağı vazifeye engel bedensel ve zihinsel engeli bulunmaması gerekiyor. Hangi kadroya başvuru yaptığına dair dilekçe doldurması gerekiyor. Her aday eğitim durumuna göre ilan edilen yalnızca bir kadroya başvuru yapacaktır.
Zabıta alımı için 30 yaşını doldurmayanların başvurusu alınacak.

Belediye aracılığıyla tartılma ve ölçülme aç karnına ve çıplak ayakla olmak kaydıyla erkeklerde minimum 1,67 metre, kadınlarda minimum 1,60 metre boyunda olmak 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu içinde (±) 10 kg. dan fazla fark olmaması için uygulama yapılacaktır. B sınıfı sürücü belgesi istenmektedir.

Başvurusu Nasıl ve Hangi Tarihlerde Yapılacak

Başvurular 6 Eylül 2021 ile 09 Eylül 2021 tarihleri içinde (mesai saatleri içinde) Bulak Mahallesi Bulvar caddesi No: 8 Merkez/HAKKARİ binası içinde İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne müracaatlarını yapabileceklerdir. Şahsen yahut iadeli taahhütlü posta yolu ile Bulak Mahallesi Bulvar caddesi No: 8 Merkez/HAKKARİ adresine gönderebileceklerdir.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu