Bilgi Arşivi

Hakkâri Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Hakkâri Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Hakkâri Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Hakkâri Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Hakkâri Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Hakkâri Devlet Hastanesi iş ilanları, iş başvurusu ve işçi alımı haberleri makalemizde.

Yapımına 2005 senesinde başlanan hastane 2008 senesinin Nisan ayında tamamlanarak hizmete açılmıştır. Güncel olarak 150 yatak kapasitesi bulunan kurumda bölge halkının bunun yanında çevre ülkelerden gelen hastalara da en iyi kalitede sağlık hizmeti sunulmaktadır.

Toplamda 45 uzman ve 10 pratisyen hekimin bunun yanında 500 personelin olduğu kurumda her türlü hastalığın tanı ve nasıl tedavi edileceği uygulanmaktadır. Merkezi hekim randevu sistemi ve çağrı merkezlerinde 7/24 randevu alınabilen kurumda bunun yanı sıra sürekli olarak olarak poliklinik hizmeti de sunulmaktadır.

Kurumda modern tıbbi teşhis ve tedavi metotlarıni uygulayarak hastalarına en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

Hakkâri Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş BaşvurusuHakkâri Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Hakkâri Devlet Hastanesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kurum bir devlet hastanesi olması dolayısı ile kamu kurumu sayılmakta ve personel alımlarını da bu biçimde gerçekleştirmektedir. Genel olarak anlaşmali yahut kadrolu işçi alımları olsa da adayların anlaşmali olarak girip kadro bulma şansları da bulunmaktadır. Bu bağlamda kamu kuruluşlarında çalışmak bi hayli avantajlıdır.

Sözleşmeli alımlarda T.C. Anayasası’nın 657 sayılı Kamu çalışanları kanunun 4B bendine göre işlem yapılmakta olup bu bağlamda işe başvuruda bulunmadan önce Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına Yönelik Esasları okuyarak kanun ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu belgeyi Google’da arayarak rahatlıkla bulacaksınız.

Kurumun iş ilanları İŞKUR, Resmî Gazete ve ilan.gov.tr adresleri üzerinden yayımlanmaktadır. Bu neden ile adayların bu kanalları aralıklı olarak takip etmeleri personel alım dönemlerini kaçırmamaları için mühimdir.

Hakkâri Devlet Hastanesi İş İlanları

Hastane adı altında kadrolu yahut anlaşmali olarak çok sayıda işçi alımı gerçekleştirmektedir.  Bu alımlar T.C. Anayasası’nın 657 Sayılı Kanun’un 4/B bendine göre yapılmakta olup, anlaşmali personel alımlarda adaylardan istenen tüm belge ve gereklilikler yayımlanan ilanlarda söylenmektedir.  Aynı zamanda belirli pozisyonlar için adaylardan KPSS puanı da istenmektedir.

Bu nedenle yukardaki kanallar aracılığı ile ilanları takip ederek istenen gereklilikleri önceden yerine getirmek işe alım sürecinde büyük avantaj yarayacak ve alım dönemlerini kaçırmanıza engel olacaktır.

Hastanenin resmi web adresine bu link üzerinden varabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu