İnternet

Hadi Bilgi Yarışması İnternetten Para Kazanma

Hadi Bilgi Yarışması İnternetten Para Kazanma, mobil hatlar bölümünde Hadi Bilgi Yarışması İnternetten Para Kazanma ile alakalı bilgi vermek istedik.. Yazımızın detayında Hadi Bilgi Yarışması İnternetten Para Kazanma başlığımızın ayrıntıları bulunmaktadır..

Hadi Bilgi Yarışması İnternetten Para Kazanma

Hadi bilgi yarışması internetten para kazanmak isteyen tüm internet kullanıcıları için yeni bir yöntem olarak önümüze çıkıyor. Öncelikle uygulama ile ilgili yazımıza başlayıp bilgi vermeden önce siz değerli okurlarımıza bu uygulama ile ilgili mühim bir bilgi aktarmam gerekiyor; Hadi uygulaması Turkcell ile alakalı olarak internet üzerinden bir çok yazı mevcut fakat bu kampanyanın Turkcell ile bir ilgisinin olmadığı söylemekte yarar var. (Bip uygulaması keşfet bölümünde olduğu söylentileri’de var.) Firma ile ilgili’da her hangi bir bilgi yok  bu yüzden yapacağınız işlemler ile ilgili bizler sorumlu değiliz.

Hadi bedava internet kazanma işlemi’de uygulama üzerinden elde ettiğiniz bedava paralar ile birlikte alacağınız sistemdir. Yani hadi uygulamasını tercih ederek para kazanın ve bu paralar ile internet yüklemesi yapın.

Hadi Bilgi Yarışması İnternetten Para Kazanma

Hadi uygulaması ile birlikte bedava internetten para kazanmak isteyen internet kullanıcıları ilk kez telefonlarına sanal marketler üzerinden hadi uygulamasını yüklemeleri gerekmektedir, hadi uygulamasını indirmek için şurada bulunan bağlantılar ile birlikte gidebilirsiniz;

  • iOS Hadi Bilgi Yarışması
  • Android Hadi Bilgi Yarışması

Uygulamayı indirdikten sonra ise kayıt işleminizi yaparak  giriş yapın. Uygulama içinde karşınıza 15 soru çıkmaktadır  (değişiyor), bu sorulara doğru yanıt veren uygulama üyelerine 1000 TL’nin bölünmesi ile bedava para sevkiyatı yapılmaktadır. (Bu hususta ödeme alan var ise bizlere aşağıdan yorum atarlarsa ispatlamış oluruz.)

Türk Telekom Yeni Yıl Fırsatı 15 GB İnternet Paketi

Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Uygulama üzerinden her gün aynı saatte girişinizi gerçekleştirerek soruları yanıtlamaya başlayabilirsiniz, sorular çıkmadan önce ödül miktarı bilgisi verilmektedir. Ayrıca yarışmayı kazanırsanız para siz değerli okurlarımıza hesap numarası üzerinden yatırılmaktadır.

Ayrıca internette verilen bir habere göre bir günde bu yarışmaya 50.000 kişi katılarak yarışan kişiden 7 tanesi 6000 TL miktarındaki ödülü paylaşımı yaptıkları yönündedir.

Hadi Bilgi Yarışması Referans Kodu ile Joker Kazanma

Hadi bilgi yarışması ile referans kodunuzu paylaşan herkes joker elde ederek  ekstra can kazanıyor. Bunun için uygulama içinde bulunan referans kodunu dostlarınız ile paylaşarak davet aracılığıyla yeni joker hak kazanabiliyorsunuz. Sitemizin yorum bölümünden dostlarımıza davet göndermek için referans kodu bırakabilir ve aranızda yardımlaşa bilirsiniz.

Hadi bilgi yarışmasında sorulara yanıt için 10 saniye verilmektedir ve bunun bunun yanında canlı yayın esnasında mesaj gönderimi de yapabiliyorsunuz.

Hadi Bilgi Yarışması İnternetten Para Kazanma ile ilgili daha fazla bilgi almak isteyen kullanıcılar bizlere yorum yapmayı unutmasınlar.

Etiketler

hadi bilgi yarışması

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu