Başvurular

Güncel 2022 Yılı MEK İŞKUR Personel Alımı Başvurusu 2022

2022 Yılı MEK İŞKUR Personel Alımı Başvurusu 2022, iş başvuruları bölümünde 2022 Yılı MEK İŞKUR Personel Alımı Başvurusu ile ilgili bilgi aktaracağız. 2022 Yılı MEK İŞKUR Personel Alımı Başvurusu ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

2022 Yılı MEK İŞKUR Personel Alımı Başvurusu

İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden yayımlanan işçi alımı ilanlarına göre MEK personel işe alımında yer alıyor.  İlana göre batman, Adana, Giresun, İstanbul ve çorum illerine personel işe alımında yer alıyor.

İlana göre Satın Alma Görevlisi, Dokuma Konfeksiyon Makineci, Dokuma Konfeksiyon Makineci, Dokuma Konfeksiyon Makineci, Erkek Üst Giysileri Dikim Elemanı, Yazılım Geliştiricisi, Bilgisayar Oyunları Programcısı alımı yapacağını dile getirdi.

MEK İŞKUR Kamu Personeli Alımı İçin Kimler Başvuru Yapabilir;

İlana kayıtlı olan işsiz olan bireyler başvuruda buluna bilecektir.

15 yaşını tamamlamış ve daha büyük olan bireyler ilana başvuru yapacaktır. İşveren birinin herhangi bir akrabası olmamak gerekiyor.

35 yaşını doldurmuş olmak.

Erkek adayların askerlik görevini yapmış olması askerlikten muaf olması yahut askerlikle ilişiği bulunmaması gerekmektedir.

Sağlık yönünden görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut ve akıl hastalığı ile engeli bulunmama şartını gösterir tam teşekküllü bir sağlık kuruluşundan aldığı sağlık raporu istenecektir.

Kamu haklarından mahrum bulunmamak.

Kamu kurum ve kuruluşlarının alakalı disiplin mevzuatı ikaznca görevinden yahut meslekten ihraç edilmemiş olmak.

Başvuru Şekli Ve Tarihi;

Başvurular 13 Ocak 2022 tarihinde başlamış olup 1 Şubat 2022 tarihinde sona ermiş olacaktır. Başvurular İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden elektronik ortamda yapılacaktır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu