Bilgi Arşivi

Güncel 2022 Vakıfbank Staj Başvurusu ve Başvuru Şartları

Güncel Vakıfbank Staj Başvurusu ve Başvuru Şartları, iş başvuruları kategorimizde Güncel Vakıfbank Staj Başvurusu ve Başvuru Şartları başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Güncel Vakıfbank Staj Başvurusu ve Başvuru Şartları ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Güncel Vakıfbank Staj Başvurusu ve Başvuru Şartları

isilanlari365 olarak siz değerli okurlarımız için Vakıfbank’da nasıl staj yapacağınızı anlatan bir yazı bir araya getirdik. Vakıfbank staj başvurusu ve staj ilanlarını takip etmek için yazımızın devamından bilgi alabilirsiniz.

Vakıfbank’ta Staj

Bankacılık alanında kariyer yapmak ve bu alanda ilerlemek isteyen öğrenciler için ilk adım olan staj faaliyetlerine her türlü destek olan Vakıfbank ailesi, öğrencilerin mesleği öğrenmeleri için özel programlar düzenlemektedir.

Staj yapan öğrencilere kurum kültürünü yerleştirerek temel bankacılık eğitimini veren Vakıfbank, staj başvurularını da internet sitesi üzerinden doldurulacak staj başvuru formu ile değerlendirmeye almaktadır.

Aranan Bilhassar

  • T.C. vatandaşı olmak.
  • Üniversitelerin 4 yıllık Bankacılıkla alakalı bölümlerinde öğrenim gören 2, 3, ve 4. Sınıf öğrencileri programa başvuru yapabilirler
  • 18 yaşından büyük olmak ve en fazla 30 yaşında olmak.
  • Kamu haklarından yoksun bulunmamak.
  • Affa uğramış dahi olsa, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olmak.
  • Herhangi bir kurum veya kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak.
  • Sağlık durumu, Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya uygun olmak.

Vakıfbank Staj Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vakıfbank staj başvurusu yapmak için ilk kez bankanın stajyer alımı yaptığı dönemleri takip etmelisiniz. Ardından yayına giren ilanlara kariyer sitelerinden ulaşabileceğiniz gibi Vakıfbank’ın web sitesinden de uygulayabilirsiniz.

Başvuru ve takip için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu