Bilgi Arşivi

Güncel 2022 TEB Staj Başvurusu ve Başvuru Şartları

Güncel TEB Staj Başvurusu ve Başvuru Şartları, iş başvuruları kategorimizde Güncel TEB Staj Başvurusu ve Başvuru Şartları başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Güncel TEB Staj Başvurusu ve Başvuru Şartları ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Güncel TEB Staj Başvurusu ve Başvuru Şartları

isilanlari365 olarak siz değerli okurlarımız için Teb bankasında nasıl staj yapacağınızı anlatan bir yazı bir araya getirdik. Teb staj başvurusu ve staj ilanlarını takip etmek için yazımızın devamından bilgi alabilirsiniz.

TEB’de Staj

TEB halen okulunu tamamlamış öğrenciler için değişik bir staj deneyimi sağlamak maksadıyla ‘Akıl Fikir Kampüsü’ adını verdiği bir karibulunanı açmıştır.

TEB adı altında staj yapmak isteyenler Akıl Fikir Kampüsü aracılığıyla, eğitici ve keyifli çalışmalar yaparak, farklı deneyimler kazanabilecekleri, kendilerini geliştirecek zengin içerikli eğitimler alabilecekleri, TEB üst düzey yöneticileriyle keyifli sohbetler yapabilecekleri ve en önemlisi yeni dostluklar kurabilecekleri bir ortamda stajlarını tamamlamaktadırlar.

Üniversite Zorunlu Staj Programı Kimler Başvurabilir?

Üniversitelerin lisans programlarına devam eden, zorunlu stajı olan Bankacılıkla alakalı 3. ve 4. sınıf öğrencileri ve Üniversitelerin ön lisans programlarına devam eden (Bankacılık Sigortacılık, Muhasebe, Bilgisayarlı Muhasebe, vb.) zorunlu stajı olan öğrenciler başvurabilir.

Ticaret Meslek Lisesi Zorunlu Staj Programı Kimler Başvurabilir?

Ticaret Meslek Lisesi son sınıf öğrencisi olup, haftada üç gün zorunlu devam etmesi gereken stajı bulunan öğrenciler programa başvurabilir.

Aranan Bilhassar

  • T.C. vatandaşı olmak.
  • Üniversitelerin 4 yıllık Bankacılıkla alakalı bölümlerinde öğrenim gören 2, 3, ve 4. Sınıf öğrencileri programa başvuru yapabilirler
  • 18 yaşından büyük olmak ve en fazla 30 yaşında olmak.
  • Kamu haklarından yoksun bulunmamak.
  • Affa uğramış dahi olsa, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olmak.
  • Herhangi bir kurum veya kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak.
  • Sağlık durumu, Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya uygun olmak.

TEB Staj Başvurusu Nasıl Yapılır?

TEB staj başvurusu yapmak için ilk kez bankanın stajyer alımı yaptığı dönemleri takip etmelisiniz. Ardından yayına giren ilanlara kariyer sitelerinden ulaşabileceğiniz gibi TEB’in web sitesinden de uygulayabilirsiniz.

Başvuru ve takip için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu