Bilgi Arşivi

Güncel 2022 Şekerbank Staj Başvurusu ve Başvuru Şartları

Güncel Şekerbank Staj Başvurusu ve Başvuru Şartları, iş başvuruları kategorimizde Güncel Şekerbank Staj Başvurusu ve Başvuru Şartları başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Güncel Şekerbank Staj Başvurusu ve Başvuru Şartları ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Güncel Şekerbank Staj Başvurusu ve Başvuru Şartları

isilanlari365.com olarak siz değerli okurlarımız için Şekerbank’ta nasıl staj yapacağınızı anlatan bir yazı bir araya getirdik. Şekerbank staj başvurusu ve staj ilanlarını takip etmek için yazımızın devamından bilgi alabilirsiniz.

Şekerbank’ta Staj

Yaptığı bir çok sosyal sorumluluk projesiyle adından söz ettirmeyi başaran Şekerbank, bir çok alanda olduğu gibi eğitim alanında da öğrencilere olan yatırımların ve desteklerini sürdürmektedir.

Bünyesinde staj yapmak isteyen öğrencilere bankacılık sektörünü tanıtan ve ileriki meslek hayatlarına ışık tutan Şekerbank, bu stajyer politikası ile de göz doldurmakta ve bir çok kurumun takdirini toplamaktadır.

Klasik bankacılıktan farklı ürün ve hizmetlerin olduğu ‘tarım bankacılığı’  müşterisi olan çiftçilere kredi paketlerini ve hizmetlerini anlatmak için,
Anadolu Bankacılığı misyonu ışığında yerel üretimi desteklemek ve bankacılık hizmetlerinden yettiği kadar yararlanmayan bölgelerde tarım bankacılığı üyelerine ulaşmak için,
Çiftçinin dilinden en iyi onlar konuşup, poblemlerinı en iyi onlar anladığı için,
Bu yolculukta çiftçileri bilgilendirecek ve onların üretim değerini ve miktarını arttırarak ülkelerini kalkındırmayı görev edinmiş, bunun üzerine eğitim almış, çiftçi poblemlerina çözüm üretilmesini sağlayan “siz ziraat mühendislerini” aramızda görmek istiyoruz.

Aranan Bilhassar

  • T.C. vatandaşı olmak.
  • Üniversitelerin 4 yıllık Bankacılıkla alakalı bölümlerinde öğrenim gören 2, 3, ve 4. Sınıf öğrencileri programa başvuru yapabilirler
  • 18 yaşından büyük olmak ve en fazla 30 yaşında olmak.
  • Kamu haklarından yoksun bulunmamak.
  • Affa uğramış dahi olsa, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olmak.
  • Herhangi bir kurum veya kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak.
  • Sağlık durumu, Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya uygun olmak.

Şekerbank Staj Başvurusu Nasıl Yapılır?

Şekerbank staj başvurusu yapmak için ilk kez bankanın stajyer alımı yaptığı dönemleri takip etmelisiniz. Ardından yayına giren ilanlara kariyer sitelerinden ulaşabileceğiniz gibi Şekerbank’ın web sitesinden de uygulayabilirsiniz.

Başvuru ve takip için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu