Bilgi Arşivi

Güncel 2022 QNB Finansbank Staj Başvurusu ve Başvuru Şartları

Güncel QNB Finansbank Staj Başvurusu ve Başvuru Şartları, iş başvuruları kategorimizde Güncel QNB Finansbank Staj Başvurusu ve Başvuru Şartları başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Güncel QNB Finansbank Staj Başvurusu ve Başvuru Şartları ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Güncel QNB Finansbank Staj Başvurusu ve Başvuru Şartları

isilanlari365 olarak siz değerli okurlarımız için QNB Finansbank’ta nasıl staj yapacağınızı anlatan bir yazı bir araya getirdik. QNB Finansbank staj başvurusu ve staj ilanlarını takip etmek için yazımızın devamından bilgi alabilirsiniz.

QNB Finansbank’ta Staj

QNB Finansbank şubelerinde staj yapmak ve kariyerine ilk adımını atmak isteyen öğrencilerin ilk kez bankacılık sektörü ile alakalı bölümlerde eğitim görüyor olmasına dikkat eden QNB Finansbank, staj olanakları hususunda resmi internet sayfasından detaylı bilgi vermektedir.

Bankanın internet sitesine girerek paylaşımı yaptığı staj şartlarını inceleyip bu şartlara uygun olduğuna karar veren adayların kurumun internet sayfası üzerinden staj başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.

Finans 101 Staj Programı ile Bankacılığı Öğrenmek İçin En Doğru Yerdesin!

QNB Finansbank şubelerinde 8 hafta boyunca müşteri ziyaretleri ile satış ve operasyon birimlerini gözlemleyerek profesyonel iş yaşamını ve bankacılığı deneyimleyeceğin, kişisel gelişim eğitimleri ve mesleki eğitimlerle gelişimine katkıda bulunacağın bir staj deneyimi seni bekliyor. Bu zamanda staj danışmanından destek alabilecek ve geribildirim görüşmeleri yaparak stajını değerlendirebileceksin.

Aranan Bilhassar

  • T.C Vatandaşı olmak,
  • Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren, tercihen İktisadi ve idari Bilimler fakültesi 2. yahut 3. sınıf öğrencisi olmak,
  • Yüksek lisans 1. Sınıf öğrencisi olmak,
  • Kriterlere uygunluk gösteren adaylara 8-11 Mayıs tarihleri içinde online genel yetenek sınavı uygulanacak olup, sınavda başarılı olan adaylar 22-28 Mayıs tarihleri içinde yaşanacak mülakata davet edilecektir. Staj programı sürecimiz Haziran Eylül aylarında devam edecek olup, stajyerlerimize 2 aylık staj olanağı sunulacaktır.
  • Şubelerin belirlenmesinde staj olanağı sağlanacak şubelerimiz ve adayların staj yapmak istedikleri il/ilçeler göz önünde bulundurulacaktır.
  • Staj süresinde öğrencilere SGK, asgari ücret ve yemek ödemesi yapılacaktır.

QNB Finansbank Staj Başvurusu Nasıl Yapılır?

QNB Finansbank staj başvurusu yapmak için ilk kez bankanın stajyer alımı yaptığı dönemleri takip etmelisiniz. Ardından yayına giren ilanlara kariyer sitelerinden ulaşabileceğiniz gibi QNB Finansbank’ın web sitesinden de uygulayabilirsiniz.

Başvuru ve takip için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu