Bilgi Arşivi

Güncel 2022 Odeabank Staj Başvurusu ve Başvuru Şartları

Güncel Odeabank Staj Başvurusu ve Başvuru Şartları, iş başvuruları kategorimizde Güncel Odeabank Staj Başvurusu ve Başvuru Şartları başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Güncel Odeabank Staj Başvurusu ve Başvuru Şartları ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Güncel Odeabank Staj Başvurusu ve Başvuru Şartları

isilanlari365 olarak siz değerli okurlarımız için Odeabank’ta nasıl staj yapacağınızı anlatan bir yazı bir araya getirdik. Odeabank staj başvurusu ve staj ilanlarını takip etmek için yazımızın devamından bilgi alabilirsiniz.

Odeabank’ta Staj

Odeabank, işletme, iktisat, maliye, ekonometri yahut bankacılık gibi bölümlerde okuyan, kendini bankacılık sektöründe geliştirmek isteyen 18-30 yaş arası yüzlerce öğrenciye staj imkânı sağlamaktadır.

Odeabank adı altında staj yapmak ve sektöre dair bilgi sahibi olarak kendisini geliştirmek isteyen öğrencilerin bankanın resmi internet sayfası üzerinden yayına giren staj başvuru formunu doldurarak ön başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Aranan Bilhassar

  • T.C. vatandaşı olmak.
  • Üniversitelerin 4 yıllık Bankacılıkla alakalı bölümlerinde öğrenim gören 2, 3, ve 4. Sınıf öğrencileri programa başvuru yapabilirler
  • 18 yaşından büyük olmak ve en fazla 30 yaşında olmak.
  • Kamu haklarından yoksun bulunmamak.
  • Affa uğramış dahi olsa, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olmak.
  • Herhangi bir kurum veya kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak.
  • Sağlık durumu, Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya uygun olmak.

Odeabank Staj Başvurusu Nasıl Yapılır?

Odeabank staj başvurusu yapmak için ilk kez bankanın stajyer alımı yaptığı dönemleri takip etmelisiniz. Ardından yayına giren ilanlara kariyer sitelerinden ulaşabileceğiniz gibi Odeabank’ın web sitesinden de uygulayabilirsiniz.

Başvuru ve takip için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu