Bilgi Arşivi

Güncel 2022 İş Bankası Staj Başvurusu ve Başvuru Şartları

Güncel İş Bankası Staj Başvurusu ve Başvuru Şartları, iş başvuruları kategorimizde Güncel İş Bankası Staj Başvurusu ve Başvuru Şartları başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Güncel İş Bankası Staj Başvurusu ve Başvuru Şartları ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Güncel İş Bankası Staj Başvurusu ve Başvuru Şartları

isilanlari365 olarak siz değerli okurlarımız için İş Bankası’nda nasıl staj yapacağınızı anlatan bir yazı bir araya getirdik. İş Bankası staj başvurusu ve staj ilanlarını takip etmek için yazımızın devamından bilgi alabilirsiniz.

Türkiye İş Bankası’nda Staj

Bankacılık sektörünün öncü firmalarından olan İş Bankası, işletme, iktisat, maliye yahut bankacılık bölümlerinde okuyan, kendini bankacılık sektöründe geliştirmek isteyen 18-30 yaş arası yüzlerce öğrenciye her sene staj yapma imkânı sağlamaktadır.

İş Bankası adı altında staj yapmak isteyen öğrencilerin internet sayfası üzerinden yayına giren İş Bankası staj başvuru formunu doldurarak başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Aranan Bilhassar

  • T.C. vatandaşı olmak.
  • Üniversitelerin 4 yıllık Bankacılıkla alakalı bölümlerinde öğrenim gören 2, 3, ve 4. Sınıf öğrencileri programa başvuru yapabilirler
  • 18 yaşından büyük olmak ve en fazla 30 yaşında olmak.
  • Kamu haklarından yoksun bulunmamak.
  • Affa uğramış dahi olsa, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olmak.
  • Herhangi bir kurum veya kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak.
  • Sağlık durumu, Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya uygun olmak.

İş Bankası Staj Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş Bankası staj başvurusu yapmak için ilk kez bankanın stajyer alımı yaptığı dönemleri takip etmelisiniz. Ardından yayına giren ilanlara kariyer sitelerinden ulaşabileceğiniz gibi İş Bankası’nın web sitesinden de uygulayabilirsiniz.

​20 iş günü boyunca, Türkiye’nin Bankacılık Okulu’nda çalışmak, profesyonellerden bir araya gelen bir ekibe katılmak, farklı iş alanlarını tanımak ve zorlu projeleri üstlenmek için MasterClass staj programına başvurabilirsin. Başvuru koşulları için tıklayın.

Başvuru ve takip için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu