Bilgi Arşivi

Güncel 2022 ING Bank Staj Başvurusu ve Başvuru Şartları

Güncel ING Bank Staj Başvurusu ve Başvuru Şartları, iş başvuruları kategorimizde Güncel ING Bank Staj Başvurusu ve Başvuru Şartları başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Güncel ING Bank Staj Başvurusu ve Başvuru Şartları ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Güncel ING Bank Staj Başvurusu ve Başvuru Şartları

isilanlari365 olarak siz değerli okurlarımız için ING Bank’ta nasıl staj yapacağınızı anlatan bir yazı bir araya getirdik. ING Bank staj başvurusu ve staj ilanlarını takip etmek için yazımızın devamından bilgi alabilirsiniz.

ING Bank’ta Staj

ING Bank, stajyer öğrenci kabulünde öncelikli olarak staj yapma zorunluluğu olan öğrencileri değerlendirilmeye almaktadır. 3. ve 4. sınıf üniversite öğrencilerine yılın her zamanında staj yapma olanağı sağlayan ING Bank, Ticaret Meslek Lisesi son sınıf öğrencileri için ise Genel Müdürlük binasında ve şubelerinde öğretim yılı boyunca zorunlu staj yapma olanağı sağlamaktadır.

Staj Olanakları

Bankamızda 3. ve 4. sınıf üniversite öğrencilerineyılın her zamanında staj yapma olanağı verilebilir. Stajyer kabullerinde öncelikli olarak staj yapma zorunluluğu olan öğrenciler değerlendirilmektedir.

Ticaret Meslek Lisesi son sınıf öğrencileri için ise Genel Müdürlük’te ve Şubelerimizde öğretim yılı boyunca zorunlu staj yapma olanağı bulunmaktadır. Ticaret Meslek Lisesi stajı için başvurular her sene Haziran-Eylül ayları içinde kabul edilir.

Dönemsel Çalışma

Bankamız adı altında gerçekleştirilen özel projelerde yahut geçici olarak yoğunluk yaşanan ünitelerimizde görev yapmak üzere dönemsel eleman statüsünde işçi alımı yapılmaktadır.

Aranan Bilhassar

  • T.C. vatandaşı olmak.
  • Üniversitelerin 4 yıllık Bankacılıkla alakalı bölümlerinde öğrenim gören 2, 3, ve 4. Sınıf öğrencileri programa başvuru yapabilirler.
  • 18 yaşından büyük olmak ve en fazla 30 yaşında olmak.
  • Kamu haklarından yoksun bulunmamak.
  • Affa uğramış dahi olsa, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olmak.
  • Herhangi bir kurum veya kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak.
  • Sağlık durumu, Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya uygun olmak.

ING Bank Staj Başvurusu Nasıl Yapılır?

ING Bank staj başvurusu yapmak için ilk kez bankanın stajyer alımı yaptığı dönemleri takip etmelisiniz. Ardından yayına giren ilanlara kariyer sitelerinden ulaşabileceğiniz gibi ING Bank’ın web sitesinden de uygulayabilirsiniz.

Başvuru ve takip için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu