Bilgi Arşivi

Güncel 2022 Garanti Bankası Staj Başvurusu ve Başvuru Şartları

Güncel Garanti Bankası Staj Başvurusu ve Başvuru Şartları, iş başvuruları kategorimizde Güncel Garanti Bankası Staj Başvurusu ve Başvuru Şartları başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Güncel Garanti Bankası Staj Başvurusu ve Başvuru Şartları ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Güncel Garanti Bankası Staj Başvurusu ve Başvuru Şartları

isilanlari365 olarak siz değerli okurlarımız için Garanti Bankası’nda nasıl staj yapacağınızı anlatan bir yazı bir araya getirdik. Garanti Bankası staj başvurusu ve staj ilanlarını takip etmek için yazımızın devamından bilgi alabilirsiniz.

Garanti Bankası’nda Staj

Garantili Gelecek adı altında staj programını düzenleyen Garanti Bankası, “Staj ile ilgili bildiğin her şeyi unut!” sloganıyla öğrencilerin staj boyunca iş yaşamını bire bir deneyimlemesini ve farkındalık kazanmasını amaçlıyor.

Garantili Gelecek staj programına öğrencilerin katılımını kolaylaştırmak maksadıyla, başvuru ve mülakat adımlarının elektronik ortamda yapılmasını sağlayan Garanti Bankası, tüm şube ve Genel Müdürlük birimlerine toplam 1.200 stajyer kazandırmayı hedeflemektedir.

Üniversite 3-4. Sınıf Öğrencileri için Staj

Garanti Bankası’nın Genel Müdürlük Birimleri veya şubelerinde yaz zamanında (Haziran-Ekim) 5 hafta 3 gün, kış zamanında ise (Ekim- Haziran) 8 hafta 2 gün staj yapabilirsin. Mezun olduktan sonra, eğer sen de Garantili olmak istersen, birim ve şubelerimizin ihtiyaçları ışığında, Müşteri İlişkileri Yetkilisi yahut Genel Müdürlük Yetkili pozisyonunun işe alım adımlarına dahil olabilirsin.

Garantili Gelecek Programında değerlendirilmek için, Garanti’li Kariyer’de özgeçmişini oluşturarak ilana başvurman yeterli.

Garantili Gelecek Staj Programı

Garanti Bankası, 1. sınıftan 4. sınıf öğrencisine kadar tüm üniversitelileri kapsayan staj programını yeniledi. “Garantili Gelecek” adı verilen programın içeriği; üniversite öğrencilerinin beklenti ve isteklerine göre geliştirildi.

Öğrencilerin staj dönemlerinde yalnızca ofis destek hizmetlerinde görev almaktan duydukları tatminiyetsizlik ve iş süreçlerinde daha etkin oynama talebi ışığında, staj programında yenilikler yapıldı. Garantili Gelecek staj programının ana mesajı, bu içeriğe uygun olarak, “Staj ile ilgili bildiğin her şeyi unut!” olarak belirlendi.

Staj zamanının sonunda başarılı olan öğrenciler, mezuniyetlerini takip eden zamanda, Garanti Bankası’nın ihtiyaçları ışığında; şube satış kadroları ve Genel Müdürlük birimleri için yönetici geliştirme programları olan “Management Trainee” veya “Sales Trainee”  pozisyonları için değerlendirilecek.

Garanti Bankası Staj Başvurusu

Garantili Gelecek staj programına öğrencilerin katılımını kolaylaştırmak maksadıyla, başvuru ve mülakat adımları elektronik ortama taşındı. 2018 yılı boyunca tüm şube ve Genel Müdürlük birimlerine toplam 1.200 stajyer kazandırmayı amacında olan Garantili Gelecek ile ilgili daha fazla bilgi www.garanti.com.tr/garantilikariyer adresinden elde edilebiliyor. Öğrenciler, aynı adres üzerinden başvuruda da bulunabiliyor.

Başvuruda istenen belgelerin içinde katılmış olduğunuz seminerler ve kullanmış olduğunuz programların eğitim belgelerini eklemeniz işe alınmanız da olumlu puanlar katacaktır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu